• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
56
Ma kakvi preljubazni su pa će vas još uvjeriti da šta koji k zovete dok se jadni ubijaju od posla nakon produženog vikenda
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
160
Ja znam da meni sutra neće stići eko jer u našoj podružnici još nisu unijeli podatke za prošlu godinu.. tak da, figa.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
216
Poslala im jutros upit sta je sa onom pomoći za zitarice....kažu da pola do kraja ove godine a drugi dio 2025 godine:hahah:
Šta pola , ovo nije normalno par eura na dva puta mislim da je ovo jadno
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
195
Pa to je čak i dobro dok oni to isplate taman će početi treći svjetski rat i onda ćemo ponovo popunjavati isto i dobit ćemo onda 2 para eura na četiri puta ,pa će to biti onda več pare ili?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,351
Koliko vidim i čitam ima na ovome forumu kvalitetnih ljudi koji poznaju problematiku i bi bili dobar izbor za ministre, tajnike, ravnatelja agencije, ravnatelja HPK. (y)(y)(y)(y)(y) Puno bolji izbor od sadašnjih i dosadašnjih političkih kadrova koji su obnašali te dužnosti. To me veseli samo je pitanje kako njih postaviti na takva mjesta, normalno pod uvjetom da bi oni to htjeli biti. Da li je to moguće odraditi bez politike? Možda je i moguće ako ima sloge i jedinstvene podrške svih. A da li je to moguće? To je ja pitam, a odgovora nemam.
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
62
@sanjak 🤣🤣🤣🤣 ma daj?
Kad ima prvi let za Mars? Ja ovo više ne mogu
💩💩💩
Da,da stvarno.I jednom prilikom je Tugomir Majdak to i izjavio,da pola ide ove godine a pola 2025...

Šta pola , ovo nije normalno par eura na dva puta mislim da je ovo jadno
Da,jadno je to.Dva puta smo to prijavljivali i ministrica je tu pomoć najavila u srpnju 2023,sad će se tih par eura razvući na više od dvije godine.
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
195
Evo opet niš ne radim ,kukam i čekam poticaje kao što obično moderni seljak danas radi .
Pa reko da napišem koju pametnu
Ma kako narod kaže poltika je ko kurva ,ja se ne bih stim složio kurve su poštenije i bolje kad platiš kurvu dobiješ bar p...e a kad plačaš političara dobiješ k...c ..šta hoću reći politika nikada nije ni hoće biti dobra niti će donjeti nešta dobro za poljoprivredu i to iz čistog razloga seljak previše pošten i rođen da ga prima te da ga jebe kako god ko stigne bez one stvari i usto šuti.
Ne trebaju današnjem seljaku niti ministri niti bilo kakve vođe nego bi bilo najbolje da se svi današnji seljaci lijepo kupe štrik i kolektivno se objese pa neka govna onda kusaju govna koja su si sami skuhali ..pa neka ih ona rani politika hebla ih politika .

Šalu na stranu bilo bih još bolje da lijepo si prodamo traktore ,kombajne i priključke ili jednostavno mjenjamo za npr koj litl tenk ,koji rafalićić ili migić ,pa si uzmemo par haubica raznih kalibara ,koji raketni bacač i to što veči i opleti .
Naravno naglasak mora biti na to da gospoda političari vide da nismo naklonjeni niti plavim niti crvenima nego ima da ih karamo bez obzira na političku boju ,nacijonalnost ,ideale i sl ... pa brate dosta je više naša seljačka guzica bila đuboks , od sada ima da vi plešete kao mi sviramo tako ili nikako ili ga pretjera sad odlučite sami .

Jebo te ljut sam kao leptir baš su mi se ti političari nešto ogadili ...uništili su mi ne samo volju za rad ,poljoprivredom ,poticajima nego su mi sjebali i seksualni život ... dije 30.06 jaooo jebo te zakonski rok da te j.... SP davaj ili se vješam

Ako sutra ne sjedne EKO kupujem si štrik ili tenk .

Opet sory na blagoj agresivi i off topicu krivac razočarani by BB
 
Posljednje uređivanje:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,107
Ajde šta se sekirat.
Već je prošle pola 2024. Godine.
Brzo će taj 30.6, iako neće ni to puno značit. 😂
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
231
Imam neki dobar osjećaj da je danas taj dan. Da bi moglo nešto kapnit,malo da progledamo...
Ali opet ja sam previše optimističan, tolko sam optimističan da 6 puta dnevno internet bankarstvo provjeravam, na tokenu sam baterije potrošio.
Tolko sam optimist da i nedjeljom idem provjerit račun, ko zna, možda nije radilo u petak....

Ali sad ozbiljno ovo se više ne da izdržati, opomene samo stižu, novca treba na sve strane a nema ga i nema....

Koliko ja vidim kod sviju je tako, osim kod onih kojima je poljoprivreda samo paravan za kojekakve mutne poslove.
Takvima je sve super i oni toliko kvalitetno i dobro rade poljoprivredu,da je to čudo jedno koliko ima urodi,oni valjda 3 žetve godišnje imaju na istoj parceli i onda pričaju okolo kako se puno može zaraditi"u poljoprivredi"
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
54
Ljudi, pratite edukacije na stranicama savjetodavne i prijavite se ili zovite savjetodavnu kako vam je lakše. Pazite na nazive i što koja edukacija obuhvaća da obuhvatite sve mjere koje ste prijavili za potpore na jedinstvenom zahtjevu. Iz savjetodavne vas mogu zvati i ne moraju, njihova dobra volja. Dosta njih ima problema jer ih nema u evidenciji da su obavili edukaciju za pojedine intervencije za 2023. godinu, jer nisu ni znali da trebaju. Provjeravajte da li su ispravno unjeli potvrde u sustav i dostavite ih i APPRRR-u za svaki slučaj.
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
140
Imam neki dobar osjećaj da je danas taj dan. Da bi moglo nešto kapnit,malo da progledamo...
Ali opet ja sam previše optimističan, tolko sam optimističan da 6 puta dnevno internet bankarstvo provjeravam, na tokenu sam baterije potrošio.
Tolko sam optimist da i nedjeljom idem provjerit račun, ko zna, možda nije radilo u petak....

Ali sad ozbiljno ovo se više ne da izdržati, opomene samo stižu, novca treba na sve strane a nema ga i nema....

Koliko ja vidim kod sviju je tako, osim kod onih kojima je poljoprivreda samo paravan za kojekakve mutne poslove.
Takvima je sve super i oni toliko kvalitetno i dobro rade poljoprivredu,da je to čudo jedno koliko ima urodi,oni valjda 3 žetve godišnje imaju na istoj parceli i onda pričaju okolo kako se puno može zaraditi"u poljoprivredi"
Joj moj dan D bio profulan 5 puta
 
Tu od
7 Svi 2024
Poruka
9
Ma vraga sam glasala, uvijek sam bila pri tome da se politikom bave ljudi koji svojim radom i sposobnostima nisu ništa postigli u realnom životu tako da su to ljudi koji su dno društva,paraziti i bezkičmenjaci. Kako netko tko nije bio sposoban ustrojiti neku svoju firmu bilo kakvu može voditi državu,a kolikima u našoj vladi je to jedino radno mjesto ikada!?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh