• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
517
Otkad je poticaja, nitko živ nezna za što je i koliko je isplaćeno....Od banke dobiješ šturi opis uplate, a od Agencije dobivaš na kraju isplaćenih poticaja odluku.....Ma jebe lud zbunjenoga.
 

jacko

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
102
Dobio sam ja. Jos tamo 23. prosli mjesec. Neku bijedu, mislim ispod 100e po ha. Trebao bi ici pogledati koliko je bilo komunicirano minimalna zajamcena...
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
243
Pozz..Ljudi jel dobio netko udio leguminoza 20% što je s time znali se šta? Ima neki kontakt za provjetiti?
Dobili su navodno oni koji imaju samo leguminoze.
Tko kma kombinaciju sa drugim mjerama, npr. Eko, nije još dobio.
Meni su obečali prošli tjedan isplatiti ali naravno nisu
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
393
@MarkoD ja ove god nemam za krave niš, jer nismo htjeli držati tele do. 6 mj. Hranimo do 200 kg i ajd bok. I kupujemo sisavce.
Sad su za ovu god vratili kak je bilo.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
393
I to sad ,kaj puštaju ,po 50,300,200...i dalje bitne mjere nismo ni takli... To je problem pustit sve odjedanput? 😤
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
393
Kud si navro, @hajduk , ko pravi hajduk...još se druga kafa srče...znaš ti koji je to napor,pustit novce na račune ....
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
70
Vise uopce necu provjeravat poticaje.Gorivo,sjeme,preparati nikad skuplje a sad ispada da cu dobiti 30% manje nego prosle godine.I niti to nece bit na vrijeme.Omotnice ovo,omotnice ono.A na celu je onaj cirkusant koji nit nezna kolko skole ima.Da nije tragicno bilo bi smjesno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh