• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
71
157 je za trajne travnjake, sad jedino ako netko ima nešto drugo upisano
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

govedaarzano

Novi član
Tu od
21 Svi 2024
Poruka
6
Pa po novom bih za eko trebalo biti 235e/ha i održavanje i prijelaz ista cifra plus 60e/ha za prvih 5 ha za održavanje i prvih 10ha za prijelaz za troškove certificiranja ..e sad dali to sve isplaćuju posebno neznam
Da ovo za certifikaciju nisu jos isplatili.
Nadamo se svemu do 30.06.
Al da je ovo sve zbunjujuće je definitivno
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
98
ja sam eko dobio jučer po novom i točno do centa prema pravilniku za 2023 (uključujući i povečanje za certifikaciju).
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
ja sam eko dobio jučer po novom i točno do centa prema pravilniku za 2023 (uključujući i povečanje za certifikaciju).
Dali si slao kakvu dokumetaciju za tu certifikaciju li se to dobiva automatski ?
Te dali govoriš o eko za oranice ili?
I dali si svaku uplatu dobio zasebno ono svaka uplata posebno za EKO ,posebno za EKOP i posebno za certifikaciju ili?
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
83
Baš se i ne razumijem ,pa da mi neko pojasni .uplaceno upravo sada ,ekološka prijelaz 792 eura ...imam 50ha ...

Ispravak ,točno ovako piše
Ekološki uzgoj-trajni travnjaci-klima i okoliš SP
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
98
nemam travnjaka, 3 isplate su sjele: EKOP masline/vinogradi, EKOP lijeska/roah, EKOP drugo voće. Nisam slao nikakvu dokumentaciju za certifikaciju. Izračun po hektaru mi je ispao po pravilniku i/ili lakše brže prema ovom linku 70.04. AEC Ekološki uzgoj

Ekološki uzgoj - Prijelaz - višegodišnji nasadi - orah i lijeska 2023 - Okoliš i klima SP
Ekološki uzgoj - Prijelaz - višegodišnji nasadi - ostale voćne vrste 2023 - Okoliš i klima SP
Ekološki uzgoj - Prijelaz - višegodišnji nasadi - masline i vinova loza 2023 - Okoliš i klima SP
 

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
71
Pogledaj izvješće od ekološke kontrole, tamo ti piše koliko je ha prijelaznog. Evo, meni upravo sjelo i održavanje, sada sve štima u cent, pbz
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
59
Moj kolega je dobio eko 157e po h, dosta manje eko od prošle god ako je tako, a novaca za isplatu tvpv bojim se da nema...
157 eur/ha je za puni iznos za trajne travnjake- smanjen je iznos u novom programskom razdoblju.
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
77
Sjelo pbz ekoloska odrzavanje, ispada 125€ po hektaru ili ne znam da li se nadat jos necemu, jer prosle godine je bilo oko 230€ hektar tako nekako…
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
83
Pogledaj izvješće od ekološke kontrole, tamo ti piše koliko je ha prijelaznog. Evo, meni upravo sjelo i održavanje, sada sve štima u cent, pbz
Hvala ,odmah mi lakše, samo 5ha mi u prijelazu .Tako da za sada štima
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Pogledaj izvješće od ekološke kontrole, tamo ti piše koliko je ha prijelaznog. Evo, meni upravo sjelo i održavanje, sada sve štima u cent, pbz
Dali je riječ eko za oranice ili?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,946
Što sa TVPV, to mi je najveća stavka?
Kao i meni...ali imao sam osjećaj jer sve što ja krenem,ode u 3pm.
Krenem s pčelama prije 10 godina,najgora pčelarska godina u 100 godina bude...
Prije 5 kupim junice,pa uginuća,pa čagljevi jedu telad,pa bedrenica,sve ukupno -50komada u 5 godina.
Lani uzmem nazimice,dođe hebena afrička kuga...lani prijavim tvpv,i to ode u 3 lepe..milina.
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Kao i meni...ali imao sam osjećaj jer sve što ja krenem,ode u 3pm.
Krenem s pčelama prije 10 godina,najgora pčelarska godina u 100 godina bude...
Prije 5 kupim junice,pa uginuća,pa čagljevi jedu telad,pa bedrenica,sve ukupno -50komada u 5 godina.
Lani uzmem nazimice,dođe hebena afrička kuga...lani prijavim tvpv,i to ode u 3 lepe..milina.
Znaš kako kaže ona narodna bolje da se čovjek rodi bez K ... nego bez sreće ,jer da imaš sreće imao bih i K.... ti si živi primjer ...moj iskrena sućut te se nadam da bar imaš više sreće s seksom kad te već neće posao ,ništa probaj s pekarstvom
 

krckrc

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
74
Kao i meni...ali imao sam osjećaj jer sve što ja krenem,ode u 3pm.
Krenem s pčelama prije 10 godina,najgora pčelarska godina u 100 godina bude...
Prije 5 kupim junice,pa uginuća,pa čagljevi jedu telad,pa bedrenica,sve ukupno -50komada u 5 godina.
Lani uzmem nazimice,dođe hebena afrička kuga...lani prijavim tvpv,i to ode u 3 lepe..milina.
Javi sta budes radio iduce godine tako da znamo cime da se ne bavimo
🤣🤣
 

Najnoviji postovi

Na vrh