• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
92
Moras biti pet godina u tome i placati analizu isto kao i za ekološk
znam, ali nemam živica ni volje. i teško mogu ispuniti uvjete propisane novim pravilnikom. tih 5 godina, neznaju oni ni sami od kad se računa. u toj mjeri smo bili otkad je propisana pravilnikom. a evo, uz najbolju volju. odustajem.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
231
Svi smo neispravni samo neznam gdje je taj gnoj završio možda smo gnojili sume, moje mišljenje na kraju apsurda ako imaš gnoj podrazumijeva se da gnojis oranice i nema tu puno filozofije. Ova umanjenja su plod nečeg drugog a to mi neznamo uvid
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
671
Pazi da nebi morao vraćati novce i za prijašnje godine za koje si dobio za stajski. Meni je rečeno ako se u tipa 3.oj godini odustaje od ikoje mjere a ona traje 5, da se moraju vraćati svi novci dobiveni za tu mjeru. Ali, ova godina je novo razdoblje tako da nebi trebalo biti problema. Ali pitaj.
Meni je mislim da sve isplaceno za stajski. Jedino konzervacijska nije.
 

krckrc

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
74
Pazi da nebi morao vraćati novce i za prijašnje godine za koje si dobio za stajski. Meni je rečeno ako se u tipa 3.oj godini odustaje od ikoje mjere a ona traje 5, da se moraju vraćati svi novci dobiveni za tu mjeru. Ali, ova godina je novo razdoblje tako da nebi trebalo biti problema. Ali pitaj.
Meni je mislim da sve isplaceno za stajski. Jedino konzervacijska nije.
Mjera za stajnjak je jednogodišnja. Čitati pravilnik...
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
95

"Svim poljoprivrednicima koji su ispunili propisane uvjete, kriterije i obveze, potpora je isplaćena. Agencija nastavlja s isplatom potpore poljoprivrednicima čija obrada dokumentacije je u tijeku", rekli su za Agroklub.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Ako su već svima isplatili, kome onda još obrađuju dokumentaciju?
Jedna je stvar biti nesposoban, a kontinuirano lagati....:mad:
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
159
Ovo je totalno nevjerojatno 😡 mi smo ispali totalni 🤡 jer kod zdravih očiju ne vidimo da nam je isplaćeno više nego ikada potpora 😁 ( meni osobno oko 30 tisuća eura manje) .
apprrr 2023 :
ove godine isplatiti više od 370 milijuna eura, temeljem podnesenih jedinstvenih zahtjeva za potporu u 2022. godini...
apprrr 2024 :
Više od 490 milijuna eura potpora za intervencije s Jedinstvenog zahtjeva za 2023. godinu.

Tko je tu lud narode ???? 🙈😁
 

#Pajdaš

Član
Tu od
7 Sij 2023
Poruka
31
za 2023 meni ispada ovako, što je isplaćeno do 01.07.2024

osnovno - 104 E/ha
preraspodijeljeno - 71 E/ha

eko sheme:
1.raznolikost - 58 E/ha
2.leguminoze - 91 E/ha
I neki program potpore za ublažavanje posljedica p.nepogoda u 2023 - 65 E/ha
Kad podijelim ukupnu sumu poticaja s površinom ukupnom, ispadne skoro duplo manji poticaj nego prošle godine po hektru...

a za 2024 sam prijavio samo cca 1/3 ukupne površine, osnovno i preraspodijeljeno, cca 10ha oboje....pa nek se j***
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,469
Evo članka o isplati poticaja objavljenog na stranicama Agrokluba. Eto prilike da komentirate napisano kao i napišete svoja mišljenja i stavove. Obično se objavi par komentara i sve ostane na tome. Da svatko napiše barem po jedan komentar vjerujem da bi bilo nekakve reakcije. Ovako opet ništa. Blago njima dok nas imaju takve. Njihove fine guzice se sada sigurno brčkaju u slanoj vodici u nekakvoj zaštićenoj uvalici u velikoj brizi za poljoprivrednike i poticaje.
Na žalost, na stranicama HPK nema mogućnosti javnog pisanja i komentiranja od strane članova. Plati članarinu i šuti.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
73
Da.

Ja sam zvao danas, i rekli su mi isto ko i prosli tjedan.
Zahtjev za ekolosku mi jos nije obraden.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

stočar36

Novi član
Tu od
10 Srp 2024
Poruka
1
Pozzz....dali je nekome isplaćena dobrobit zivotinja za muzne krave obogaćivanje ležišta....
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
391

Jeste ovo čitali? Baš lijepo..
😡😡😡🥹
 

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
23
Eh, da im je svima redom srezat plaće samo na mjesec ,dva..na minimalac hrvatski otužni, da vidiš kak bi prestali s igricama...sad pa sad! A ovak mogu kak hoće..., prek naših leđa dok god ide..dok kičma izdrži!
 

Najnoviji postovi

Na vrh