• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
569
Ako niste dobili za klopke, krivi su ovi u vašoj lokalnoj agenciji. Naime oni s vaših prijava unose podatke u kompjutor,te ako su falili samo jedan datum pregleda ili uklanjanja klopki ovi u Zagrebu neće uplatiti.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
244
Ni odgovor ti neće biti ništa bolji.
" Trenutno traju administrativne kontrole za navedenu mjeru, uskoro će uslijediti isplate"
I tako mjesec-dva pa opet možeš slati upit.
E da nam je netko rekao krajem veljače da ćemo mi još u rujnu pisati po forumu tko je dobio i oće biti šta uskoro, rekli bi mu da je lud.
Ali evo, netko je pomislio da se može s nama kako se hoće. Da nas mogu ovako zavlačiti i rugati nam se. Umanjivat koliko hoće, davat na kapaljku i kasniti 2,3, 6 mjeseci...
Netko je mislio da to može izvesti,a da ćemo mi samo šutjeti i ni baš ništa ne poduzimati.
E ja bi tom nekom poručio da je bio potpuno u pravu!
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,691
Ajde ajde. Proglasili su elementarnu nepogodu (barem kod nas). Bit će para 🤣😂😂... Jedno 10e po ha sigurno..
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
266
Fool me once, shame on you. Fool me twice shame on me.

U RH to ne vrijedi.....nakon toliko laganja jos nismo dosli do spoznaje "shame on me" :rolleyes:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,570
Penzionerima 7,4, a sebi 74. Jako slično. Razlika je samo u zarezu. Ti starci su ionak čoravi. Sigurno ne budu primijetili tu razliku. Njima bumo dali par eurića jednokratno i oni budu zadovoljni. Njima ne treba puno. Malo friškoga zraka, malo mlake vode i staroga kruha. Na njih se ionak nemre ozbiljno računati jer je pitanje budu li živi do slijedećih izbora. No to baš ni nije veliki problem. Moru oni glasati i kao pokojni. Živjeli narode. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,216
Možete govoriti kaj hoćete, kad ista ekipa "sjedi s obje strane stola".
Drugačije ionak ne bi bilo (možda čak i gorje).
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
295
Nema para ali nema ni odluka da vidimo na čemu smo.
Zar nitko na ovom forumu nema nekoga u toj agenciji da pita do kad nas misle ovako patiti?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,570
Ne treba pitati, to se zna. Do onda dok većina ne odustane od proizvodnje i ne ode u Irsku ili Njemačku. Onda će to biti novi uspjeh jer će se dodatno smanjiti nezaposlenost, a i manje će trebati izdvajati za poticaje.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,691
Vi svi pričate pod pretpostavkom da netko tamo misli 😂😂😂😂

Kod nas se samo reagira. Nitko ne misli unaprijed..
 

Najnoviji postovi

Na vrh