• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
246
Jel zna netko što će se dogoditi sa poticajem ako zaorem "cvjetne trake" i ne posijem ih ponovo.
Prošle godine sam ih imao i nisam još ni centa dobio. Ove godine sam ih još dodao,ali pošto ne plaćaju,zaorat ću ih.

Zovem tisuću puta i nitko se ne javlja, a na mail odgovore da traju administrativne kontrole,kao da je početak veljače,a ne kraj rujna.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
5 godina si preuzeo obvezu,po meni poslikaj sada prije oranja,pa da imaš dokaz sa datumom i geolokacijom da su postojale...da te ne zafrkavaju kasnije.

Edit: ovo ne posijem ih nisam vidio.
Neznam što bih rekao,jad i bijeda od agencije..
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
246
Već imam poslikano svaku košnju i sjetvu i sve. U pravilniku piše da vraćam novce, to nije problem jer nemam šta veatiti. Samo da nema još nekih sankcija
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Ako nisi ništa dobio onda nemaš što vratiti,ali pitanje kako oni na to gledaju,da nebudeš morao vratiti novce koje nisi dobio sljedećih 5 godina...znaš kako to kod nas ide.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,595
Jel zna netko što će se dogoditi sa poticajem ako zaorem "cvjetne trake" i ne posijem ih ponovo.
Prošle godine sam ih imao i nisam još ni centa dobio. Ove godine sam ih još dodao,ali pošto ne plaćaju,zaorat ću ih.

Zovem tisuću puta i nitko se ne javlja, a na mail odgovore da traju administrativne kontrole,kao da je početak veljače,a ne kraj rujna.
Forum ti nije mjerodavan za odgovoriti na tvoje pitanje. Dobiti ćeš razne odgovore pa ti biraj koji je dobar. Pošalji u svoju agenciju pisanu informaciju da nisi dobio poticaj za tu mjeru bez ikakvog obrazloženja i da zbog toga namjeravaš izaći iz te mjere. U kopiju stavi i onaj e-mail info@apprrr.hr. U tome slučaju imaš pisani trag da si ih informirao o svojoj namjeri.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
74
Tak je bilo i prijasnjih godina.
Pitaj lokalnu savjetodvanu da te prijavi na taj webinar.

Kad smo vec kod toga kak znamo dal smo obavili sve tecajeve?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
298
Jučer sam dobio isplatu mjere 1 za pomoć mlječnom govedarstvu.Kad sam podnosio zahtjev konzultant mi izračunati da trebam dobiti 17000 eu po onome kako su napisali.Ja dobio 6000.Jrl i.a još ovakvih kao ja ili vama paše izračun?
 
Na vrh