• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,635
Nakon koliko vremena nakon donosenja odluke o isplati za osiguranje isplacuju. 17.9 je donesena odluka, i receno da prigovora nema.
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
78
Ne znam ako ste vidili ovaj clanak od proslog tjedna…tek sada netko o tome govori…uzas
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,635
Meni je ovo zadnja godina iaks mjera. Nepada mi napamet vise traziti bilo sto od cigana. Tih 2500-3000 eur nije vrijedno moji zivaca,vremena,evidencija i slicnih gluposti. Kao dobijes nesto a 30% vise izgubis na prinosu tipa eko gnojiva,zatravnjivanja inslicnih bedastoca. A jesam majmun,sto sam bilo sta ulazio,treba me objesiti na prvu banderu
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
576
Obrana je najranija sorta Zorica,a sad dolaze chakara, okitcu,kowano waso iliti ruska, pa onda iz obitelji ovari unšiu( kuno, seto ,Sajgon). To je za vas neznalice koje u greški onoga koji pravi deklaracije vidite greške proizvođača
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
576
Jučer Vam je Tugomir rekao da isplata akontacije ide do kraja ovog mjeseca. Znači zaboravite ono što vam nisu isplatili za prošlu godinu
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,662
ja opet poslao mail, sad malo oštriji pa da vidimo hoće li netko odgovoriti...županijska agencija mi samo govori da oni sa tim nemaju ništa neka zovem u zg, a tamo ništa....
@hajduk neću zaboraviti jer mi nisu dali nikakvo objašnjenje...nek mi vele da nemam pravo, da neću dobiti iz tog i tog razloga, ali ovako sramotno ne isplatit a za to ne dati nikakvo objašnjenje je idiotizam...
 

Najnoviji postovi

Na vrh