• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,960
Dobio na mail da je vidljiva poljoprivredna neaktivnost.
Opet iste livade kao i lani..uz dodatak kukuruza koji nevide ove godine..
Ako sam obavio aktivnost ekspertni će procjenitelji napraviti dodatnu procjenu i dostaviti mi je uz mogućnost prigovora.
Znači nemoram se nadati isplati na vrijeme ni ove godine..
 

DadoPZ

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
116
i ja sam dobio za poljop.neaktivnost za kukuruz. a pored još 2 parcele gdje je sve u isto vrijeme rađeno :ROFLMAO:
 

Prunus

Član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
32
I mi dobili jutros kulturnu zamolbu da odustanemo od poticaja jer su nam žuti svi voćnjaci. A prije par tjedana odradili GTF fotografije za žute ploče.(na našu inicijativu)..nigdje ni travke. I kaj sad? Opet GTF.. A žute ploče za 2023 ni centa do sada. Strašno!
 

mmpoljo

Aktivni član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
103
I mi dobili jutros kulturnu zamolbu da odustanemo od poticaja jer su nam žuti svi voćnjaci. A prije par tjedana odradili GTF fotografije za žute ploče.(na našu inicijativu)..nigdje ni travke. I kaj sad? Opet GTF.. A žute ploče za 2023 ni centa do sada. Strašno!
Navodno je to sada bilo sve "automatizirano" preko satelita i umjetne inteligencije, a sada ce djelatnici agencije za preostale crvene/zute/... parcele pregledati dostupne podatke, ukljucujuci AgroGTF, i druge dokaze... tako su barem meni objasnili. Ako jos nece biti dovoljno dokaza o poljoprivrednoj proizvodnji, ce biti moguce zaliti se i dostaviti geotagirane slike i ostalo...
 

Prunus

Član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
32
Ma jasno,ali ja se samo bojim da zbog te kontrole nista od predujma do kasnog proljeća...barem je tako bilo kod kolege prošle godine . Plus manjak 10 000 eura neisplaćenih za 2023. ..bit će veselo!
 

Najnoviji postovi

Na vrh