• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

BBB1974

Novi član
Tu od
28 Lis 2024
Poruka
7
Sami su rjesavali
Jesu li ti prethodno poslali poruku na mail ili u Agronet da su ti parcele crvene odnosno da trebaš od njih odustati? I jesi li poslao nakon toga kakav prigovor ili geotagirao fotografije?
 
Posljednje uređivanje:

Željo

Član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
27
Tako je. Prvo ti posalju na mail ako si ga naveo kao vrstu kontakta i imas obavijest na agronetu da su ti parcele crvene i da imas pravo odustati od njih do 01.11
 

BBB1974

Novi član
Tu od
28 Lis 2024
Poruka
7
Jesu li tebi šta mijenjali ovih dana na monitoringu (semaforu) i jesi li mi šta slao (prigovor, geotagiranje)?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Željo

Član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
27
Imao sam 4 parcele crvene i onda su mi pravili ekspertnu procjenu,nakon toga su utvrdili da je sve ok i onda su mi pozelenile te 4. Dobio sam i odluku od ekspertne procjene da je sve u redu,ali jos nisam niti centa dobio
 

BBB1974

Novi član
Tu od
28 Lis 2024
Poruka
7
Jesu li u zadnje vrijeme bile isplate kome za ekoshemu TVPV za proizvodnju 2023. godinu?

Ali nije ti došla nikakva obavijest na mail ili na Agronet (kontrola na terenu-Izvjestaj o ekspertnoj procjeni)?
 

Željo

Član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
27
Dobio sam na mail da imam crvene parcele. Nakon ekspertne procjene imao sam odluku na agronetu/kontrola na terenu i tu je bio izvjestaj o provedenoj kontroli koji sam preuzeo. Znaci kliknes na neku parcelu i mora ti pisati na kraju dolje ekspertna procjena-da. Nakon sto to obave budes dobio odluku ako je sve u redu ili ako nije
 

Željo

Član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
27
Nisam nista slao kad su utvrdili da je sve u redu i pozelenile su mi sve parcele.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

BBB1974

Novi član
Tu od
28 Lis 2024
Poruka
7
A kojeg datuma ti je stigao mail? Meni 24.10
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

BBB1974

Novi član
Tu od
28 Lis 2024
Poruka
7
Aha. I kojeg datuma su ti promijenili u zelenu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

BBB1974

Novi član
Tu od
28 Lis 2024
Poruka
7
Hvala na inf. Znači za 2 tjedna otprilike od preuzimanja Izvješća.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh