• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ispusti za krave

I

ivica

Guest
prosli tjedan sam malo gospode pustil van (ispust je 60x30m)
P2200001.jpg

P2200004.jpg

P2200005.jpg

P2200010.jpg

P2200012.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
oooo, kaj im fali, sigurno su jedva dočekale :mrgreen:

nego jel im to nemre naškoditi, tak da zidu van i da se dobro zbeže i nazad u štalu, ipak je još zden zrak vani :scratch
 
I

ivica

Guest
ŠANANA kaže:
oooo, kaj im fali, sigurno su jedva dočekale :mrgreen:

nego jel im to nemre naškoditi, tak da zidu van i da se dobro zbeže i nazad u štalu, ipak je još zden zrak vani :scratch
temperatura je ista kak vani tak i nutra
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
da, imaš prav, ipak je to ''drvena'' farma, nije u njoj zagušeno ko u betonskoj
 

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
33
filipkc kaže:
krunek imaš ti možda hurlimanna i zetora
Da Filip imam ,sigurno me poznaš!!!!!! :lol:
 
F

filipkc

Guest
da da sečam se da sem se z tebom vozil pa de si ti
več se nismo čuli ohohoho :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
 

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
33
filipkc kaže:
da da sečam se da sem se z tebom vozil pa de si ti
več se nismo čuli ohohoho :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Evo me ,pa dojdi do mene,pa da malo popričamo!!! :D
 
F

filipkc

Guest
e ve nemrem pem zutra k hobi po cisternu pa ak te vidim pa da se pospominamo viš moral bi dojti k tebi kaj bi zmeril si nosače za blatobrane jer ja na sameju imam istu prednju osovinu kak i ti na hurlimannu jer ja nemam blatobrane pa bi nosače štel napraviti a blatobrane negdi bi kupil
 

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
33
filipkc kaže:
e ve nemrem pem zutra k hobi po cisternu pa ak te vidim pa da se pospominamo viš moral bi dojti k tebi kaj bi zmeril si nosače za blatobrane jer ja na sameju imam istu prednju osovinu kak i ti na hurlimannu jer ja nemam blatobrane pa bi nosače štel napraviti a blatobrane negdi bi kupil
ok može,samo ti dojdi!!!!!!! :)
 
Na vrh