• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

itsipo

  • Temu pokrenuo itsipo
  • Datum prvog posta
I

itsipo

Guest
Pozdrav ili ti bok, nov sam na forumu i ako nisam pogodio temu gde da se predstavim molim admina da to malo koriguje. Nesto o sebi, zivim u NS Vojvodin nisam neki poljoprivrednik bavim se kunicarstvom iz hobija ali sve sto se tice kunica me interesuje. Nadam se dobroj saradnji i izmenama iskustava.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Pozdrav i dobrodošao, uspješnu suradnju i nadam se da ćeš pronaći što te zanima........ 8)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Pozdrav.......
2djbax4.jpg
 
C

chickenlover

Guest
Ave care, znala sam da ces stici ! :gitarist::gitarist::gitarist: :partyman: Ajde dovedi onu barabu (ja to od milja, naravno) Karalica, nema ga 3 dana, odmah nam opade prosek. :partyman:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Ave care, znala sam da ces stici ! :gitarist::gitarist::gitarist: :partyman: Ajde dovedi onu barabu (ja to od milja, naravno) Karalica, nema ga 3 dana, odmah nam opade prosek. :partyman:

dobro, šta se to cijela ekipa useljava na forum??
a od kud se znate? sa nekog drugog forua ili ste susjedi u selu?:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
dobro, šta se to cijela ekipa useljava na forum??
a od kud se znate? sa nekog drugog forua ili ste susjedi u selu?:scratch

Pozdrav i dobrodoša..........
 
C

chickenlover

Guest
dobro, šta se to cijela ekipa useljava na forum??
a od kud se znate? sa nekog drugog forua ili ste susjedi u selu?:scratch

U toku je velika seoba Srba :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer: Malo sale, dolazimo jer nam se svidjate. Koga je briga ispod kog smo kamena izasli? :D
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
U toku je velika seoba Srba :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer: Malo sale, dolazimo jer nam se svidjate. Koga je briga ispod kog smo kamena izasli? :D

ma nema frke, samo vidim da vas je došlo 2,3 koji se očito od prije znate, pa me zanimalo kako i odakle...
ugodan boravak na forumu i lijepu suradnju vam želim...
 
I

itsipo

Guest
Jedva da se pocinjem snalaziti al nekako ce krenuti. Zahvaljujem se na vasoj podrsci i dobrodoslici.
 
C

chickenlover

Guest
ma nema frke, samo vidim da vas je došlo 2,3 koji se očito od prije znate, pa me zanimalo kako i odakle...
ugodan boravak na forumu i lijepu suradnju vam želim...

Doslo nas je vise, samo su se neki maskirali. Mi smo oni hrabri.:supz:

Ne brini @itsipo, sve je to kao surfovanje, uhvatices talas.
 
G

GROF

Guest
., lipi ti pozdrav i dobro nam došal!., sretno ti!!!., čitamo se ...
 
I

itsipo

Guest
Znači,vuk u janjećoj koži....
t4vexw.jpg

Al mozebit i janje u vucijoj kozi.

Nadam se lepom druzenju i jos jednom zahvaljukem na cestitkama i podrsci.
 
B

BAGERISTA

Guest
U toku je velika seoba Srba :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer: Malo sale, dolazimo jer nam se svidjate. Koga je briga ispod kog smo kamena izasli? :D

Svi sete dobrodošli,,,naravno da nebi trebalo bit dijeljenja,,,s moje strane ne sigurno.................:D
 
C

chickenlover

Guest
Svi sete dobrodošli,,,naravno da nebi trebalo bit dijeljenja,,,s moje strane ne sigurno.................:D

Tako smo i mi mislili, zato smo dosli. :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Tako smo i mi mislili, zato smo dosli. :D

E to mi je drago čut......:p:p:p:p,nisam te pito rodom si iz,,,negdje u temi sam čitao(stara nova pazova)ili sam ja nešto pobrka,,,,,,ili beograd:?
 

Najnoviji postovi

Na vrh