• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ivan df

IVAN DF

Novi član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
12
Ivane koliko cisterna ima litara,koliku imaš jamu za gnojnicu i koliko je često prazniš
dobro došao iako si stari član

Cisterna je Joskin 12 000 litara a jama za gnojnicu je nekih 300 000 litara. Praznimo ju svaka 2 mjeseca ali nam sva oborinska voda sa krova farme ide u gnojnu jamu tako da se napuni brže.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
sad ti opet malo zadajem posao al nema veze,zanima me kolika je cijena cisterne radi usporedbe sa creinom i ostalima
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
pozdrav i dobrodošao

jel imaš dva df-a,jesu svi traktori tvoji:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..........:partyman::partyman:i sve najbolje u novoj..:drinkers:

Stvarno da čovik gleda i uživa,,,,sve ove makine ča imaš..:prayer::prayer:a ovaj deutz,,,,ne da je stroj nego grdosija....a i cisterna mu lipo stoji..:p
Jesi tamo na slici u blatu malo ostao..:?:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
e tako je na njega sam mislio. ma ja sam to od prilike ocjenio koje bi to bilo mjesto. nisam mislio da je u takvom lošem financijkom stanju.
inaće znam otić tako do ljudi malo se konzultirati i tako to. svaki savjet i novo iskustvo dobro dođe za malog poljoprivrednika koji iz dana u dan polako povećava, ali sve u granicama normalnog bez kredita hvala bogu :D
baš mi je žao kaj propada.
Ima i dobrih primjera. U istoj općini ima jedan veterinar koji ima farmu krava i gospodarstvo uredno radi. Kad prolaziš ni ne znaš da je to farma jer je sve uređeno okoliš, zgrade... Čak i okolni farmeri ga slušaju i oni uredno posluju, ima i posjete grupe studenata kao terenska nastava i slično.
Evo slike:


Kiki a možeš i doći kod Ivana. Na naplatnima skreneš lijevo, pa lijevo, pa desno, pratiš Kupu, pa opet skreneš lijevo i evo te:finga:
a ovaj deutz,,,,ne da je stroj nego grdosija....a i cisterna mu lipo stoji..:p
Jednom prilikom sam stao iza tog Deutz-a sa plugom, bez problema sam ga mogao parkirati ispod pluga, al bi bilo belaja da je spustio plug, imao bi Škodilac cabrio :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Ima i dobrih primjera. U istoj općini ima jedan veterinar koji ima farmu krava i gospodarstvo uredno radi. Kad prolaziš ni ne znaš da je to farma jer je sve uređeno okoliš, zgrade... Čak i okolni farmeri ga slušaju i oni uredno posluju, ima i posjete grupe studenata kao terenska nastava i slično.
Evo slike:


Kiki a možeš i doći kod Ivana. Na naplatnima skreneš lijevo, pa lijevo, pa desno, pratiš Kupu, pa opet skreneš lijevo i evo te:finga:

:rolfer: hahahha ma opće nije toško za pogoditi. ma ja ću se ćut s ivanom kad ću bit u blizini, i naravno da ću navratiti da popijemo koju ako ništa drugo:mrgreen:.
ova farma stvarno uredno izglada. a gdi se ona nalazi?
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
:rolfer: hahahha ma opće nije toško za pogoditi. ma ja ću se ćut s ivanom kad ću bit u blizini, i naravno da ću navratiti da popijemo koju ako ništa drugo:mrgreen:.
ova farma stvarno uredno izglada. a gdi se ona nalazi?
Objasnio sam bolje nego GPS navigacija :lol:
Farma ti se nalazi u selo Bencetić, 5-10 min vožnje od naplatnih u Karlovcu na staroj karlovačkoj cesti
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Tu i tamo dolazi ka nama. Radi u Vindiji, a ovo mu je honorarni posao. Ima radnike :)
Znao sam da mu farma nije glavni posao i da radnici rade večinu poslova, ali nisam znao da radi za Vindiju. Što je on nekakav terenski predstavnik ili...? :scratch

Svejedno i to treba znati organizirati.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A radi ko referent ili tak nešto. A ima rumunje koji rade za ne velike novce, a to dole kod njih bogatstvo. Čuo sam da i njemu nešto malo to šteka. Treba to sve bit po jusu kak se veli, a znaš radnika, kako platiš tako radi :)

Jesmo Ive napravili off, sorry Iva :)
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao
stvarno svaka čast za strojeve , nemam rjeći
 

Najnoviji postovi

Na vrh