• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izlet

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Kam na izlet povodom prvog Maja?

Priroda, mir, manjak ljudi u prvom planu.
Da čujem vaše prijedloge.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
Kod ženinih, skupila se ekipa za kotlić i roštilj.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Na Plitvice,hehe...,prošle godine sam došla samo do ulaza jer smo se zadržali u Rastokama i Baračevoj špilji,a i lutali smo po kanjonu Korane i nije se isplatilo više ulaziti - bilo knap sa vremenom.Sada budemo ušli........ako nebude kiše.Ako bude budemo se snašli i otpeljali gdje je nebude.

Druga solucija - Kopački rit.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,748
Ako Bog da, kud i svake godine:8): Ali još je rano za odučiti....kak i svake godine:icon_wink:

edit:
Čujem da su Kopačevom komarci spremni na prve izletnike, Navodno lete u bandama po troje. Dvojica zadižu haljinu, a jedan ubada....a i zmije već vrebaju:icon_e_biggrin:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
standardno,kao i svake godine... na polje i u plastenik! :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@hodor,e onda ih budem zeznula - obukla budem hlače.

Ako me ipak isišu,odem na povratku doma na trensfuziju na hitnu i problem riješen.:icon_lol:
A zmija se ne bojim - snaha mi veli da mi je to rodbina.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Nek neko i Johabici nekad krv pije, dosta se ona ..... :icon_axe:

Hvala na savjetimo do sad, ali ni jedan nije po mome guštu.
Prevelika koncentracija ljudi, tražim mjesto za psihički odmor, cvrkut ptica ... Nešto poput dragošja (eko selo Žumberak) ali tam sam več bil
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Na pozeskom kraju su atraktivne velicke livade, budu valjda tisuce ljudi od svagdje.
Ako ipak ostanem u osijeku trazit cemo nesto na toj strani, valjda bude uz dravu
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Roštiljada kod mene, u utorak i srijedu konačno iseljavam iz stana u kuču, daklem radna akcija pa u četvrtak dernek :icon_kidra: :icon_kidra::icon_kidra::drink::drink::icon_pidu::icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@muhač,moja ti je krv kao droga -tko je se god napije povampiri se i postane zločest ko ja.Pa da ti vidiš kakvi budu to onda komarci.....

Odi ti lijepo na Dravu ili Muru,uzmi neku ležaljku ili deku,neki roštilj,sve četiri u zrak i to je to.Uvijek ima neka uvala ili mjesto uz obalu gdje neće biti nikoga.Samo se treba potruditi......
Ili jednostavno ući u neku šumu i lutati,lutati....ja ne mogu jer se izgubim dok se okrenem oko sebe.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
U vezi tvoje krvi si morem misliti kakva je, ja još imam posljedice od tvoga ručka. Ima nekaj ipak u onima tvojim pretnjama :(think):

Vidiš, vidiš, nije ti loša ideja. Razmislil bum o njoj
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ak se zbudim i ništ me ne bu bolilo ja bum sretan taj dan i ne očekujme ništ bolje
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ak se zbudim i ništ me ne bu bolilo ja bum sretan taj dan i ne očekujme ništ bolje

A ako se i ne zbudiš isto te ništa ne bu bolilo.Tako da ti je zapravo onda bolje da se ne zbudiš,onda te sto posto ništa nebude bolilo.Ali onda, ako se ne zbudiš,ovaj forum bude ostal pust bez tvoje prisutnosti.
Samo se ti zbudi i nek te boli.:(hi)::(hi)::(hi):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Za one koji vole mir i prirodu a mogu da podnesu da signal od mobitela hvataju oko hrasta,dva tri auta dnevno,najbliža trgovina na 7 km,birtija na 10 km,komaraca baš i nema pošto je to na vrhu Bilogore,pravi seoski turizam,dobro jedino nema nekih znamenitosti ali mir i cvrkut ptica zagarntiran,ukucajte SEOSKI TURIZAM NA MALENOM BRIJEGU,:drink::drink:
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
@ajkula; veliš da tam slabo lovi signal, a mi nismo ni svjesni da za pravo opuštanje je najvažnije da uopče nema gsm signala. bil sam prije dvije leta kod pajdaša v novom marofu, ima klet na bregu ispod križa i sve nas je lijepo upozoril da zgasime mobitele kaj smo skoro svi i napravili. međutim jednomu je zazvonil i završil je v kanti punoj vode. jednostavno je rekel da je to pravilo v njegovoj kleti i da nije to prvi kaj je završil v vodi. veli da obično jedan poziv v noći pokvari cijelu feštu, a kad nemaš mobitel skužiš sam da je dosta tek kad je vani dan
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Ak se zbudim i ništ me ne bu bolilo ja bum sretan taj dan i ne očekujme ništ bolje

Je posle obično osetiš neku milinu,toplinu ispunjen si radošču i gledaš sebe kak ležiš ,a onda ,kreneš kroz tunel i na kraju je svatlost tak mila ,draga,,,,,,,,,,,,,
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
ak hočete mir tišinu pjev svih ptica ovog svijeta ,,ojte par dana na psihijatriju ,počinuli si bute ko nikad...a morete i k meni ,,bum dobar EVO MUHA tebi bum izbjegaval vitalne organe ....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zakaj me nekak pere osjećaj da si ti klisnul s psihijatrije??????? :icon_scratch:

2253324929.gif
 
Na vrh