• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izrada kalendara sa motivima traktora TV

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
firemanpeter kaže:
puknuti kaže:
Da stvarno , gdje su vam te slike ? :lol: ništa se ne trsite oko kalendara

Nešto ih ima, jeli? A ne puno.
Trebal si nam ti koju dat :mrgreen:

PS
Neznaju ni svi za ovo pa bi možda trebalo staviti link iz teme TV u ovu temu.
imah ih 50 a treba ih 12 ..pa mislim koliko ih treba ?..još ako uračunamo grofove za koje svi znamo gdje su ima ih za svaki dan jedna .
Uostalom ja bi ovako :tko prvi njegova djevojka :lol:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
firemanpeter kaže:
PS
Neznaju ni svi za ovo pa bi možda trebalo staviti link iz teme TV u ovu temu.

firemanpeter ja sam stavio link u temi Tv kad sam premjestio ove postave ovdje tako da
tu nema straha.

Što se tiče slika ajde daj te se još malo potrudite;)

Evo malo ekskluzivnih slika TV 731

P.S:

Slike su sa neta






 
G

GROF

Guest
alo bećari!!! ča je zapelo sa kalendarima???., jako ste mi dobri!.,

brzo dobite volju i želju., a još je brže izgubite., KO VRAŽJA ŽENSKA KADA JE U PITANJU SEX!..., ča se čeka?., neću Vas posebice prozivat., nego Vi hvalospjevci - hvalisavci - svemogući forumašići!!! ili delajte kalendar, ili se razdužite sa obećanjima.-
aj Bog!., čitamo se..., ČEKAM ODGOVORE ili DA, ili NE!...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Brane, nevalja. Ne vidi se montirana donja kuka za onu tvoju (kamionsku) prikolicu :lol: :lol: :lol:
 
B

Bagudina

Guest
Tu sam, tu sam :)
Ajmo odmah na posao:

Grof: odgovor je DA (ma uvjek je odgovor DA ! )
ZJ: ma nestignem sve ni montrat ni poislikat kako treba :), biti če vremena kad budem u penziji :)

Kalendar
ovako stvari stoje, bio sam u tiskari i izrada kalendara je malo kompleksniji posao nego što sam mislio :(

1. Prvo traže neke pare za pripremu, nije neka para a ovisi i o količini kalendara koju bi tiskali, a mogli i sami odraditi
dobar dio pripreme.
2. Najgore nam je što je neka minimalna količina za kalendar A3 formata (plakat), 12 listova, tisak u rotaciji,
minimalna količina je 250 komada :( i to po cijeni od 40 do 50 kn po komadu :( što prelazi sve granice razuma !

Iskreno, ajde cjena od 50 kn po komadu nije neka prestrašna, al mislim da nam nebude trebalo više od 50 komada kalendara za sve nas na forumu, samo što je problem kod serije od 50 komada kalendara što se penje cijena unebo !

U startu ovu gore opciju netreba dalje razmatrati jer teško da čemo imati potrebe za 250 kalendara :( stoga idemo dalje !
Ideja mi je sljedeča da ispitam kombinaciju da sami odradimo pripremu za tisak (postoje određeni programi u koje ubacimo slike i datume po mjesecima), nađemo najpovoljniji tisak na A3 color laseru na nekom ok photo glosy papiru, ubacimo spiralni uvez i dobijemo kalendar po nekoj razumnoj cijeni ! Ovu kombinaciju bi več sutra mogao preispitati pa se javim.

E, da sad ne skačem iz teme u temu !
Grofe super ideja za skupljanje forumaša u Šljukin Zov restoranu pokraj Bjelovara, mislim da bi to bilo upotrebljivo za dosta forumaša kao mjesto okupljanja, a posebno ako još tempiramo datum kad se održava sajam u Gudovcu !
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Bagudina, ispitaj što je najbolje pa čemo vidjeti. Tu je još i to, koliko če uopšte bit interesa članova da imaju (naruče) taj kalendar. Inače svaka ti čast da si se raspitao o ovim mogučnostima koje si več napisao.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
mogu ija pomoc sa slika od 730 od strikana ,i odma se pribiljezit za 1 kalendar ,bar za sada ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
AGRIPLUS65 kaže:
mogu ija pomoc sa slika od 730 od strikana ,i odma se pribiljezit za 1 kalendar ,bar za sada ;)


Može!
 

Najnoviji postovi

Na vrh