• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izrada kalendara sa motivima traktora TV

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pa bezimeni, ti si več napravil jedan mjesec. Odločno, tako nešto u tom ili sličnom stilu bilo bi OK.
 
Z

ZELE67

Guest
BRAVO MOMCI.............
Citam vas forum duze vremena i znam da ste fenomenalni a ideja za kalendar sa motivima Tome Vinkovica je SUPER fenomenalna. Samo napred ............................
Pozdrav iz Makedonije
 
B

bezimeni

Guest
evo da ne naprežete oči na tako malu sliku ja ću stavit veliku jer ima šta da se vidi...
pozdrav!
27yqt6d.jpg
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
firemanpeter kaže:
Edo
Koju češ ti oznaku dat na svoj traktor :scratch :D. Tvoj je nešto poseban.
heh pojma nemam, jer se ne uklapa ni u jednu grupu nije ni 826 a ni 830 :roll:
jedino da nesto izmislim, 825? 829? ili 830 sa nekakvom dopunskom oznakom? Special, De luxe......edosoko™ :blackeye
ima li neko neki prijedlog?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
M0j otac ima firmu u kojoj se svašta praviii ...... ja sam sebi već 1 kalendad naručio a na njemu slike traktora kombajna i to .... i svakakvih ludarija sam još stavio da ima .....
 
B

bezimeni

Guest
CHlas kaže:
M0j otac ima firmu u kojoj se svašta praviii ...... ja sam sebi već 1 kalendad naručio a na njemu slike traktora kombajna i to .... i svakakvih ludarija sam još stavio da ima .....
pa ajde vidi onda da nam neku ponudu daš, koje formate, kvalitet...
 
B

bezimeni

Guest
CHlas kaže:
Samo reci ! 12-listni, 1-listni kalendar... Koje slike ..... sve ...
e to bi se morali svi mi ovdje konsultovat, pa eto čim oni ovo pročitaju, nadam se da će dat svoje mišljenje...
moj bi prijedlog bio 12 lista, a pogledaj na stranici prije ove ima jedan prijedlog kako bi otprilike moglo izgledat pa daj neku okvirnu cijenu. da li zavisi cijena od količine i kako, koliko...
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
bezimeni kaže:
CHlas kaže:
Samo reci ! 12-listni, 1-listni kalendar... Koje slike ..... sve ...
e to bi se morali svi mi ovdje konsultovat, pa eto čim oni ovo pročitaju, nadam se da će dat svoje mišljenje...
moj bi prijedlog bio 12 lista, a pogledaj na stranici prije ove ima jedan prijedlog kako bi otprilike moglo izgledat pa daj neku okvirnu cijenu. da li zavisi cijena od količine i kako, koliko...



ja nezzz . ja sam sebi stavio više traktora ... slikaj sebe šta radiš u kojem mjesecu ! tako da imaš .... svašta ..... slikaj kad oreš kad vršiš i sa čim ............... ja sam sebi tako napravio i kalendar mi je za 20 !
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
CHlas. Svakako možeš dat svoju ponudu.
Šteta što se Bagudina ništa ne javi. Možda je on mislijo da to sredi (štampanje) ili sam ga ja krivo razumeo. Nemoj CHlas sad biti uvrijeđen. Zahvaljujem što si se ponudijo. Može bit da čemo baš tebe zamolit.
Inače još trebamo slika pa pozivam članove da jih stave ili da barem jave da če to u prilici napravit.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
firemanpeter kaže:
CHlas. Svakako možeš dat svoju ponudu.
Šteta što se Bagudina ništa ne javi. Možda je on mislijo da to sredi (štampanje) ili sam ga ja krivo razumeo. Nemoj CHlas sad biti uvrijeđen. Zahvaljujem što si se ponudijo. Može bit da čemo baš tebe zamolit.
Inače još trebamo slika pa pozivam članove da jih stave ili da barem jave da če to u prilici napravit.

Firemanpetre potpisujem tvoj post u cijelosti.

Trebamo da pričekamo cijenjenog člana Bagudinu da on iznese svoje mišljenje kako je to on zamislio i sl..
Pretpostavljam da je ideja o 12-lisnom kalendaru a sad veličina i format treba točno ugovoriti....
 
B

Bagudina

Guest
Evo me :)
Malo smo zaglavili na selu, al dobro, oprala nas bura pošteno pa sad možemo dalje :)

Nema problema, u sljedečih par dana, otiči ču do tiskare (sitotisak i sl. firme,) pa da vidim okvirno za ponudu tiska jedne serije kalendara, kvaliteta, veličina, min. količina za tisak, priprema, i sl. pa javim sve informacije.

Inače, koda naš kalendar mora biti "ograničen" na 12 mjeseci ! stavimo mi mjeseci koliko nama bude trebalo :)
Edo je napravio malu listu serija TV-a, super, možemo se ravnati po njoj, ali ipak ako i bude da ima koji TV iste serije od naših kolega forumaša, neka ide i on na kelendar, imamo dovoljno mjeseci !
E, da nezaboravim, treba dodati i Grofovog TV-a ! kakav bi to kalendar bio bez Grofovog TV-a (a on može i staviti slike svojih prijašnjih tv-a na svoju stranicu kalendara, kao jednu malu retrospektivu svojih dosadašnjih TV-a).

+ ako bude dobrih slika, a ima ih na forumu u temi Tomo Vinkovic, od svih znanih i neznanih vlanika, možemo im posvetiti i jednu stranicu kalendara, gdje bi stavili sve takve slike koje nam se sviđaju !

Eto, par prijedloga, a ovo oko tiska kalendara, javim čim dobijem ponudu i informacije.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Bagudina
Podpisujem sve što kažeš.
Trebalo bi samo da naši forumaši prebace koju sliku svojih traktora ovamo. Da se prikupi material.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da stvarno , gdje su vam te slike ? :lol: ništa se ne trsite oko kalendara
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
puknuti kaže:
Da stvarno , gdje su vam te slike ? :lol: ništa se ne trsite oko kalendara

Nešto ih ima, jeli? A ne puno.
Trebal si nam ti koju dat :mrgreen:

PS
Neznaju ni svi za ovo pa bi možda trebalo staviti link iz teme TV u ovu temu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh