• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izrada utega za 539

sale_h

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
62
e odlicno znaci moze se to odraditi sa akumulatorom.
kad napravim te kockice napravit cu naprijed neku manju kutiju od lima i u dno cu staviti te kocke i jos poneki komad zeljeza koji se nadje, a onda odozgo moze doci alat, lanac itd. A odozgo staviti neki poklopac i nebi trebalo da pada kisa na njega kad se stavi poklopac.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
2z40djb.jpg


ja sam kupovao ovakve slicne za nekih 5kn/kg kad se preracuna u kn
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad večina traktora ima utege zakaj da i 539 nebi imel mogu biti i od stiropora ali je traktor lijep sa njima !!!!
 

sale_h

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
62
Meni najvise treba zato sto za njega zakacim rotacionu kosacicu Fahr KM22, i njen radni zahvat je 165 cm. Nije problem dok ja idem uzbrdo jer on svakako nemoze da ide toliko brzo u brdu, problem je sto traktor poskakuje kad idem po ravnici po kojoj ima rupa. A kad je spustim i pocnem da kosim nemam nikakvih problema odlicno radi sa njom.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na kosu namontiraš kotač (kao na prekretač plug) i voziš na kotaču u transportu kad kosiš digneš ga kad voziš pustiš ga dole mala investicija a imt će biti zahvalan gazdi !!!!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
puknuti : meni više izgledaju na ljevano željezo


Reciklirani 558
covik je malo krivo formuliral pitanje...

"od čega su utezi"

tocan odgovor je i od ljevanog żeljeza i od imt 558....

a na cemu si ti rudamaca?

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
U svakom slucaju saznao sam. E sad bi trebao nac jos komad, dva pa ako netko ima viska.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Kad se tako fergo naoruza tegovima,dali bi mogo nosit rolobalu senaze...
Mozda bi i ja slicno odradio ako bi pumpa mogla..imal ona kapacitet da podigne i drzi 600 kila
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
U blizini jedino drvene mogu napravit.
Mora biti isti posto kroz onaj 'rukohvat' kopcam jedan prikljucak
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
To i planiram, ali na drugi traktor, pola sam skinuo pa je sad ruznjikav. I odma napravit nosac za pp aparat.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad se tako fergo naoruza tegovima,dali bi mogo nosit rolobalu senaze...
Mozda bi i ja slicno odradio ako bi pumpa mogla..imal ona kapacitet da podigne i drzi 600 kila
Rolobala ima više od 600 kg probal sem nositi sa 560 ali pumpa lupala više to ne pokušavam .
 

Najnoviji postovi

Na vrh