• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZRADA ZUPČANIKA,LANČANIKA,NAZ.OSOVINA I PUŽ.PRIJENOSA

  • Temu pokrenuo LANČANIK
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Dal možete izraditi zupčanik sa zaobljenim zubima?
 
L

LANČANIK

Guest
Bobi komerc d.o.o.
BUŠEVEC,između Zagreba i Siska.

Cijena ovisi o promjerima, dali ima pomak osi,dali je osovina nazubljena sa više ozubljenja i o modulu.
Znaci cijenu mogu reci kada vidim stari par zupčanika.
 
L

LANČANIK

Guest
Dati garanciju znaći da moramo biti sigurni za sve ono što je oko proizvoda kojeg napravimo.Postojimo i bavimo se proizvodnjom zupčanika od 1976 godine.Prvo moj otac pa sada ja.Radili smo za Tomo Vinkovića,imt-a,Zetora itd.
Do sada ne pamtim kada su nam se vratili proizvodi koje smo isporućili.
 
L

LANČANIK

Guest
Ne radimo,radili smo za Končar Labin i Prvomajsku .
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
LANČANIK kaže:
Ne radimo,radili smo za Končar Labin i Prvomajsku .


Ovaj cupcanik sto je netko sotavio, mi u Svici zovemo spiro nazubljenje,neko kaze i hipoidno,ali nije to to,nego,do koje modula radite zupcanike?

Dali samo sa nazubljenom frezom,ili udaranjem(doslovce prevod sa njemackog),kada se freom ne moze prici zbog radiusa.
 
L

LANČANIK

Guest
Cilindrično ravno koso do M=10 fi 1400 mm, za mjesec dva biti će do M=20, fi 2000 mm
Stožno ravno i koso do fi 500 mm M=10
Unutarnje do M=10 fi 1400mm itd

Zupčanici se mogu napraviti
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
LANČANIK kaže:
http://www.bobi-komerc.hr
ti si tam kod nogometnog igrališta ak se ne varam?

nosil sam nekad davno dok ti je stari radil, neke osovine i zupčanike da napravi.
 
B

bok123

Guest
Da li radiš zupčanike i osovine za Deutz 4506 recimo gornja osovina mjenjača i zupčanik 1. i 2. brzine, isto gornji. šta bi to bilo novaca
 
L

LANČANIK

Guest
Radimo prema starom uzorku ili nacrtu.
Dali je za ovaj ili onaj traktor nema veze. Ako je nazubljena moramo provjerit samo modul, dali imamo takav ili ne.
Ako imamo može se napravit.

Pozdrav !
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
LANČANIK kaže:
Radimo prema starom uzorku ili nacrtu.
Dali je za ovaj ili onaj traktor nema veze. Ako je nazubljena moramo provjerit samo modul, dali imamo takav ili ne.
Ako imamo može se napravit.

Pozdrav !
Reci za termicku obradu zupcanika,citao sam da su mjenjaci koji su radjeni u Djakovu za Topedo bili losi,barem ovi zadnjih serija,zupcanici nisu bil dovoljno tvrdi i brzo su stradavali.
 
L

LANČANIK

Guest
Neznam, nisam ih ja radio a za druge ne želim komentirat.
Ja uredno sve zupčanike termički obrađujem a termičku mi radi Rade Končar po mojim zahtjevima.
Lančanici su poboljšani Č.4732.4, a ima izuzetaka koji su C+k.
Ne želim ulazit u tehnološke procese drugih proizvođača !

Hvala !
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh