• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izvlakaci polomljenih vijaka

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Slučajno me sila natjerala pa sam izvadil jednog, svi ostali pokušaji tipa varenja, cimanja, sprejanja ..... nisu urodili plodom pa sam ga zbušil.



Pošto je centar bil solidno pogođen nakon bušenja je preostalo špenu od navoja isčačkati van i pročistiti navoj.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Pošto po drugim receptima nije išlo ja sam se vratil svojoj staroj kuhinji.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač imam dva puknuti koja si videl jel ti se buši ?. Boreri kaj sem kupil pod dobre ih ne buše em ti današnju kvalitetu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Taj video si prije par dana podijelil s nama, čak na ovom listu.
Ja sam prije par dana na sličan način uspel tim postupkom izvaditi jednog, ali drugi nije išel bez bušilice. Moreš se ti jebati, lako njemu (ovome s videa) izvaditi šaraf koji ide ako ga malo jače zagrizeš, nek proba on pravilno zapečeni ili zahrđali šaraf izvaditi sa svojom metodom.
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Po mojem iskustvu kad zagrize samo borer od manjeg pa sve veči .Najbitnije zakirnati točno u
sredinu dobro oko i mirna ruka.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
A toooo, očeš da ti ih naklikam pa da se ima
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Teško je meni njega zvaditi, nemaš pojma kak teško, a zahvale ti naklikam. Bitne su brojke :eek::
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Danas vulkanizeru pri skidanju kotaca puknu dva vijka, tako da sam imao ispunjeno popodne.
eebd0e2baeb792e160df824a7b40855b.jpg
9a74b2aca0f9073ad6c6c201fba34ae0.jpg
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,540
Meni kod vulkanizera pukla dva vijka prilikom vračanja vijaka i on to riješil na licu mjesta ,zabušio vijak sa borerom nabil torax kljuć i otšarafil popucane šarafe stavil druge i vozi miško:wink:

Tak se to radi kod dobrog vulkanizera jel tako Muhać.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Nudio se i on ali sam pristojno odbio pa mi je spustio cijenu i dao dva vijka

Lezaj se klima pa sam skidao glavcinu da izvidim situaciju, a i vijci s unutarnje strane su tvornicki zabuseni pa nisam morao ciljat sredinu prilikom busenja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh