• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Po cesti dosta dobro, ide 4 brza uz brijeg. Problem je dok treba puštati na parceli tu mora 4 ili 5 spora jer pumpa taman radi na nekih 1000-1200 o/min motora, kad se doda velik gas onda jako zuji.

Zanimljivo je to da ako se vozi po mokrom tu i proxima staje, ne vrijedi puno jači traktor u tom slučaju. Laganini odvezao 10-11 cisterni s njim, skopčan je zrak tako da nizbrdo ide bez straha.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
A jel streu mix jos uvijek kod tebe?
Sjecam se da je ono bila ko nova cisterna.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Je, 84' ta godina. Rekao bi da je bolje pocinčana od nove creine.. Ona je samo vodu vozila kod bivšeg gazde, a tako i kod nas.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
I moja je isto tako negdje stara.
Kod mene vozi preko 400 komada godisnje, jos je uvijek ko nova, zlatan stroj.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Pa imaš puno gnojnice onda za voziti?

Meni je jedna laguna nekih 18-20 cisterni po 2500l, druga oko 8-9 cisterni. Sad sa velikom se brzo riješi, a dok je sve puno onda sa obje vozimo.

Inace posudili smo bili jednom tu streu mix i kad smo vidjeli kako pumpa jako vuče odmah smo sebi tražili takvu.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
60 rs napravio za sad
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
62-ka je stvorena za nju, ja mislim da mali 35-aci ne mogu ni pokusavati raditi s njom.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Pa ne znam, mislim da ne pritišće jako traktor. E sad naravno da mali traktor ne može uzbrdo dok izadje više od pola.

Uglavnom zadovoljan sam, mogla bi 62-ka vući i 6t ako je ova 5.2t. Ne stane tu previše gnoja ili mi je korpa velika 😂.
 

Najnoviji postovi

Na vrh