• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Izvoz gnoja i gnojovke

svaka čast al ste ovu na zadnjoj slici natrpali,tu kod mene na našim uređenim putevima pukla bi prikolica po pola,ja na svoju tehnostrojku sa dva vodoravna valjka trpam kako je lim iznad gornjeg valjka i polako niz brijeg obavezno ako nije suho i prednja mora biti uključena,nadam se da nemate neke susjede osjetljiva nosa da im smeta miris gnoja,jer tu kod nas ima takvih finih a cijeli život žive na selu i nedaj bože da ugaze sa autom u malo gnoja ako opadne sa prikolice,ja imam peh pa moram ići preko dvije ceste da dođem do poljskog puta ,ali kad završim sa vožnjom obavezno počistim,ma nije meni što njima smeta nego da ne dođu plava brača :drinkers:
 
H

Hurlimann86

Guest
svaka čast al ste ovu na zadnjoj slici natrpali,tu kod mene na našim uređenim putevima pukla bi prikolica po pola,ja na svoju tehnostrojku sa dva vodoravna valjka trpam kako je lim iznad gornjeg valjka i polako niz brijeg obavezno ako nije suho i prednja mora biti uključena,nadam se da nemate neke susjede osjetljiva nosa da im smeta miris gnoja,jer tu kod nas ima takvih finih a cijeli život žive na selu i nedaj bože da ugaze sa autom u malo gnoja ako opadne sa prikolice,ja imam peh pa moram ići preko dvije ceste da dođem do poljskog puta ,ali kad završim sa vožnjom obavezno počistim,ma nije meni što njima smeta nego da ne dođu plava brača :drinkers:

Tako smo je punili skoro cijelo vrijeme punili bi još više da ima gornje stranice, ali nije naša već posuđena.
Imamo i mi te probleme sve sami doktori oko nas, ali sad im nije smetalo jer smo samo po polju vozili nismo na cestu išli.
 
M

MOCO

Guest
Ja sam proljetos moju pretrpavao cijeli dan, dok mi nije puko podni lanac na punoj prikolici u pol njive, jbmti onda sam poludio dok nisam sve sam izbacao
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Izvoz gnoja i gnojovke

dobro si prošao ,mi smo vozili u drugom mjesecu ono sve fino smrznuto pomakao mi se jedan lanac za jednu kariku ifino ode letva gdje netreba i pukne vučna osovina na podu,prvo istrpavanje na žgance,onda se sve zamrzlo preko noći,drugi dan150litara kipuče vode i pola boce plina i muka ježeva jer smo morali paziti da ne puknu vučni lančanici jer su bili stavljeni prošle godine novi:drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Malo finih poslova od prošlog tjedna:D

Svaka čast,,,na obavljenom delu,,,,vidi se kod vas da se dela bez milolosti,,,,i bez greške........:prayer::prayer:
Jeste ga odmah zaorali,,,,jer je to dosta bitno,,,kad je u pitanju gnjoj.............:D
 
H

Hurlimann86

Guest
Svaka čast,,,na obavljenom delu,,,,vidi se kod vas da se dela bez milolosti,,,,i bez greške........:prayer::prayer:
Jeste ga odmah zaorali,,,,jer je to dosta bitno,,,kad je u pitanju gnjoj.............:D

Hvala.
Jedan dio je zaoran isti dan , a jedan dio drugi dan.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
i ja sam muku mučio onda je Zbalija sve objasnio,prije stavljanja na forum moraš stisnuti EMBED THIS IMAGE ,budeš vidio u postupku dok dođeš do tog dijela, probaj sa jednom slikom,pozdrav:partyman:
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
ok budem probao...ne zaoravamo sada jer vozimo na hrpu..kad poberemo kuruzu onda budemo tek na zemlje vozili...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
meni je Zbalija dva večera objašnjavao preko pp,mislio sam da čovjek bude izludio sa tolikim objašnjenjima al preživio je tu troturu i zato mu još jednom HVALA:partyman::rolfer:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
I kod nas danas jesenska akcija,po prvi put smo probali sa kombinirkom i išlo je odlično.Doduše jedan se stup nakrivio pa smo ga gurtnom osiguravali,ostalo sve 5. Za sat i pol je JCB napravio a 539 s kipericom odvezo što bi ja s dvije žuljave i vilama radio 4-5 dana...

Slika0204.jpg


Slika0203.jpg


Slika0201.jpg


Slika0206.jpg


Slika0205.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
DObre slike:prayer:

Ova cisterna pored MF ne izgleda ko da ima 7000l.:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh