• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Jučer sam vozio gnojovku na livadu ali i ona je mokra
DSC_0834.jpg

DSC_0835.jpg
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Mi danas vozimo stajnjak na bašći što imamo posijan dts(prije 9 godina) i malo sjeda ali zanemarivo i to na početku dok ima više u prikolici
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Dado, pretpostavljam da na jednom traktoru imaš utovarivač, na drugom prikolicu, kak ti se da prekapčati strojeve dok jednom kreneš? :)

znam da je vjerojatno bil razlog za to (blato valjda), al ja bi odmah stavil orionku na deutza :)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Obojica ste u pravu. U ponedjeljak sam ujutro odvezao 3. ture pa je tata nastavio vozit gnoj sa unijem a ja sam išao kod rođaka sa dajcom vozit silažu,tata je dvaput zapeo pa je odustao potom smo prekopčali kada sam došao doma.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
da sad ne citam cijelu temu, imama jedno pitanje.
Koliko je dobra gnojnica, kao se vec zove, ono sto se vozi u cisternama od goveda za baciti po njivi sad u jesen i zaorati. Kupio bih to, neznam koliko se isplati platiti za cisternu od 3 000 l,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas bio tovariti stajnjak kod kolege Bogeca,odvezao je 13 prikolica,ima sigurno još 40 -tak,ali ne mogu shvatiti pojedince,on im daje stajnjak i utovar i pojedincima se ne da to voziti,što reći:confused::confused:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da je bar meni blize ja bi si sam utovaro i vozio i jos bi njega pocastio:icon_pidu:
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
baš, meni je nekad pun kufer gnoja, i sad mi ga bude jer imam jedno 8 prikolica za ručno utovariti, al da mi ga netko tovari, a ja samo da vozim, mislim da se možemo dogovoriti za nekih stotinjak prikolica :cool2:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Danas bio tovariti stajnjak kod kolege Bogeca,odvezao je 13 prikolica,ima sigurno još 40 -tak,ali ne mogu shvatiti pojedince,on im daje stajnjak i utovar i pojedincima se ne da to voziti,što reći:confused::confused:

ajhaj, ja pošteno plačam prikolicu i još dobivam škart jer pravog gnoja nema....

Šteta što je daleko....
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Je, s dodatkom lapora i "pas matera", tek sam slozil dvobraznog imta, al mislim da se bu tu opet rascvel
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Onda ja tebe rascvetam. :-D
Dosel bum ti na dvorisce, zel ga i slozil opet za se. A tebi bum dal stihacu z hrastovim stiljom i motikom... ;) I kramp sam pozabil povedati..
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
stoji ti tam kraj rotokose, dojdi i skapči sad dok je još kak spada :) i onda za pol vure te dojdem zvleči iz brazde :)
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ako si zemem i traktor ( njega bi si samo posudil i vrnul ti bi ga, uz to poklanjam glancanje i z vana i z nutra ) nebi me nis moral zvlaciti. [emoji4]

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 
Na vrh