• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

jd 6830

J

jd 6830

Guest
Ljudi samo da se pohvalim da stiže novi 6830 ovaj ili idući tjedan. Pa ću staviti ovdje slike.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
čestitam na kupnji traktora ;) ;)
nadam se da če biti puno slika...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
marko hurlimann xa86 kaže:
čestitam na kupnji traktora ;) ;)
nadam se da če biti puno slika...

takodjer :)
 
J

jd 6830

Guest
sad su me zvali iz novocommerca i kažu da traktor stiže idući petak ili onaj ponedaljak 8.12
hvala na čestitkama
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Čestitke. Odma digitalac u ruke i slikaj u radu makinu.
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Čestitam na ponovu i ja sam prošle godine kupio 6420 i nema nikakvih problema ni na vidiku .
John deere je prava makina i neka te dobro služi.
 
J

jd 6830

Guest
Ero kaže:
Čestitam na ponovu i ja sam prošle godine kupio 6420 i nema nikakvih problema ni na vidiku .
John deere je prava makina i neka te dobro služi.


kakav ti plug imaš za njega?
ja sam išao gledati svoj danas... Vogel Not 3+1
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Što se tiče pluga jedva sam ga našao i to je bila slučajnost.
Kupio sam Lemkena 3 brazde okretač koji sam našao u Gudovcu na sajmu ove jeseni.
To mi je stroj s kojim sam najzadovoljniji i Džoni ga vuče veoma lagano.
 
J

jd 6830

Guest
Ero kaže:
Što se tiče pluga jedva sam ga našao i to je bila slučajnost.
Kupio sam Lemkena 3 brazde okretač koji sam našao u Gudovcu na sajmu ove jeseni.
To mi je stroj s kojim sam najzadovoljniji i Džoni ga vuče veoma lagano.

koja dubina?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
robi kaže:
I najvažnije KOJI đoni, jel 80 ks ili 180 ks!!!!????

?

6830 je 140 ks :)
6420 je 110 ks

btw

jd 6830 čestitam na kupnji 8)
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Što se tiče traktora ima 110KS kako to oni navode čiste snage iliti 121KS maksimalnih.
Dubina s kojom sam orao je bila prosječnih 30 cm što znači nekad koji cm manje a nekad više .Kod nas je zemlja lagana za oranje pa je džoni išao tom dubinom s 2000 obrtaja i brzinom od 7,4 km/h mislim da bi mogao još za jednu brzinu brže ići ali ipak je to novi traktor pa mi ga je malo žao
.Plug je naštelan na 16 coli i što da vam kažem slučajnost danas sam vidio Agrokorove Fendove oko 10 komada s plugovima marke kao moj i tipa samo su oni vukli 7 brazdi a ja imam 3 brazde.
Dobri su to plugovi ja sam ga platio oko 88000 kuna s crtalom i pretplužnjacima.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Ero kaže:
Što se tiče traktora ima 110KS kako to oni navode čiste snage iliti 121KS maksimalnih.
Dubina s kojom sam orao je bila prosječnih 30 cm što znači nekad koji cm manje a nekad više .Kod nas je zemlja lagana za oranje pa je džoni išao tom dubinom s 2000 obrtaja i brzinom od 7,4 km/h mislim da bi mogao još za jednu brzinu brže ići ali ipak je to novi traktor pa mi ga je malo žao
.Plug je naštelan na 16 coli i što da vam kažem slučajnost danas sam vidio Agrokorove Fendove oko 10 komada s plugovima marke kao moj i tipa samo su oni vukli 7 brazdi a ja imam 3 brazde.
Dobri su to plugovi ja sam ga platio oko 88000 kuna s crtalom i pretplužnjacima.


:shock: :shock: :shock: :shock:
Šta u tom plugu ima toliko vrijedno???? Jebote....
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Neznam što je u njemu toliko vrijedno vjerovatno kvalitet.Takav Vogelov je oko 65000 kuna U Đakovu -Rabe trobrazni 65000 kuna bez pretplužnjaka OLT je ion oko 70000 kn tako da Lemken s onom cijenom od 88000 kn i nije skup.
Kako kaže Jasminka iz Novokomerca Lemken je pri vrhu vrhova.A njegovu kvalitetu je vjerovatno prepoznao i Agrokor-Todorić čim ima takve plugove.
Nisam imao nikakvih drugih iskustava s sličnim plugovima jer sam prije imao IMT 757 i orao je kako je i koštao.
Najbitnije da ga Džoni vuče lagano a o kvalitetu brazde --oranja tu mu nema zamjerke ni premca
 
J

jd 6830

Guest
Ero kaže:
Neznam što je u njemu toliko vrijedno vjerovatno kvalitet.Takav Vogelov je oko 65000 kuna U Đakovu -Rabe trobrazni 65000 kuna bez pretplužnjaka OLT je ion oko 70000 kn tako da Lemken s onom cijenom od 88000 kn i nije skup.
Kako kaže Jasminka iz Novokomerca Lemken je pri vrhu vrhova.A njegovu kvalitetu je vjerovatno prepoznao i Agrokor-Todorić čim ima takve plugove.
Nisam imao nikakvih drugih iskustava s sličnim plugovima jer sam prije imao IMT 757 i orao je kako je i koštao.
Najbitnije da ga Džoni vuče lagano a o kvalitetu brazde --oranja tu mu nema zamjerke ni premca


Ja sam svoj Voglev 3+1 okretni s pretplužnjacima platio oko 100000 kn. Premda ne bih uzeo Voglea da sam mogao uzeti Kuhn jer sam čuo da su kvalitetnij i bolji. Ali meni treba plug pa tako nisam imao previše izbora.
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Da budem iskren i ja sam htio kupiti Kunov plug Multi master 122 s tri glave ali ga nema u Novokomercu do drugog mjeseca ali nežalim za Lemkenom on je nešto skuplji ali dosta bolji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh