• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JD serija 200

Josa

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
78
Forumaši tko posjeduje traktore ove serije,da ne nabrajam sve oznake,koliko sam se raspitivao kod ljudi koji ih imaju a da ih poznajem jako su zadovoljni iako kod nekih većih kvarova cijene popravaka su poveće,pa me zanimaju iskustva iz prve ruke,budući da ih je dosta sa prednjim utovarivačima što je dodatno opterećenje za traktor a meni bi trebao upravo takav traktor 70-90 ks sa utovarivačem?!
 

fila55

Član
Tu od
2 Stu 2016
Poruka
82
Ima moj iz sela 2650 nije los traktor njemu se nije kido ima ga vec 12 godina al ni nerad toliko s njim upravo zato sto je imo prednji utovarivac i skinio ga ,a gume ostale pre pre velike ..udoban kao i svaki jelenko , samo gledaj da je u dobrom stanju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh