• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

jeffy

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Za cijenu ne znam, to ti je sličan bing ko na Tomosu t-12, ništ spektakularno, daaaaaaleko jednostavniji od bilo kojeg membranskog fergazera:scratch. Imam osjećaj da bi ga iz repe mogel napraviti. Mislim da je više ona:"zašt bi bilo jednostavno kad može komplicirano i naravno dođite nam opet(na servis)"
 
Posljednje uređivanje:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Evo, malo sa zakašnjenjem, stavljam pokoju sliku sa Kalnika od 1. svibnja.
Bili smo tri dana i bilo fenomenalno, kao što je uvijek i bilo ovih zadnjih 10 godina..:gitarist:
p4300235.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
p4300239.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
p4300233.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
p4300236.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
p4300258k.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
p4300262.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
p4300255.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Hehe, đabe ja to tebi pričam....:rolfer:..to je tradicija, uživancija, mir (otom, potom), dobro društvo....uglavnom, sve ono što ne pokriva masercard:D
Btw: samo sam ja klopca imal, daklem nije bilo puno štete...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Btw: samo sam ja klopca imal, daklem nije bilo puno štete...
A! ...zato si ti potezal za dvojicu :partyman:
A jel ste to bili na divlje? ..kako je s zakonom , lokalnim stanovništvom i tak ...danas to više nije bezazleno pogotovo vidim da je motorka ružila.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Potezal sam za dvojicu, al smo i jedan drugoga nosili kad je trebalo.:rolfer:
Pazi, za šumu ne znam čija je, al mi smo rušili i pilili samo suharke, neke i trunjave....daklem gazdu baš i nije briga. Sa druge strane za 1. svibnja je gore
puno rulje i policije, koja mi je btw. prije nek smo se popeli na vrh, auto skroz rastavila poradi opijata, uglavnom nikad nikakvih problema. Čak nisu niti oko motorke zezali:scratch
A, kaj je najbolje od svega, uvijek ostavimo sve čisto kako je bilo, čak smo i smeće vozili natrag prek Drave.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači odmaralo se pilo,,,jilo,,feštalo,i sve ča gre s tin..........:lol:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Upravo tako, ovo je prvi puta da mi se 3. dan nije dalo doma ići, baš sam se odmorio....;)
 
B

BAGERISTA

Guest
to puno znači,,,bacit se na odmor,,,i jednostavno iskopčat se od svega,,,,vijerujen.....;);)
Ala ste se :partyman::partyman::partyman:lagano,,ili je bilo 4x4.....:weedman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ma pregazilo nas vrijeme, lagano penzionerski, vratili se sa 10l vina kući, ali i ovako je OK!
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
to mora da je bila uživancija. nije to za svakog.treba imati filing za prirodu i odmor u njoj.
 
G

GROF

Guest
Ma pregazilo nas vrijeme, lagano penzionerski, vratili se sa 10l vina kući, ali i ovako je OK!

., ej!, mladići., forumski prijatelju jeffy!!!., svaka TI i VAM čast! :prayer: ...

., jednostavno lipota i divota., kada vidim ve sličice odma se sitim moje ludeeee, otkačeneeee, blesaveeee, bezbrižneeee, jedne i jedinstvene moje mladosti!!!., užival sam Bogu! dragom fala., a trebal sam još i više uživat., - zato moja iskrena poruka VAM svim odreda mladim!!!., UŽIVAJTE u životu jednom i jedinom - neponovljivom!!!... :supz: ...

., lipo Vas je za vidit!, fala za predivne sličice dobroga društva i prirode!
., aj Bog!, čitamo se ...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa lijepo kolega , dobro društvo , ... daleko od civilizacije , mir tišina , ... odlično , to se danas skupo plaća ,.... robinzonski turizam . Idealan odmor za punjenje baterija , ... nego hoćeš li skoro do mene :?: ... imali kakav ispit , ili predavanje :?:
pozdrav i živio
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema veze,,,,ali kad pogledaš,,,,barem ste se nauživali,,,i opet je to poseban gušt,,,ko voli kanpiranje...............:partyman::drinkers::drinkers:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Forumski prijatelju , SRETAN TI ROĐENDAN :partyman::partyman::supz::supz::gitarist:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Sretan rođendan,kolega,puno zdravlja i još više ovakvih "šumskih"radosti!
 

Najnoviji postovi

Na vrh