• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jeste li maloumni...?

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
PItam se ...
1.kaj i kada mislite nešto poduzeti?
2. u koju grupu spadaju oni koji bi rado bili u spominjnoj grupi ?

što se mene tiće:
1. ja poduzimam, ne riješavam tuđe probleme već svoje (koji i druge pate),sve po zakonu , niti prosvjedujem niti razbijam, gdje je stado ovaca tu ima i prodanih ovaca(duša) tako da je najbolje sam
koliko je dosad bilo uzaludnih prosvjeda???

kad bi ovako svatko riješavao svoj problem u HR problema nebi bilo, nije mito nastalo tako što ga je netko tražio, več je nastao tako što ga je netko (ovca) ponudio
a da je prvi koji je dao to prijavio policiji , onaj se nebi više usudio tražit (možda:weedman:)

2. ovo drugo pitanje nerazumijem ali pokušat ću odgovorit:
vjerojatno budale i sanjari
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
Bravo Ilegalac, (novi sam na forumu i malo prije pročitah), glede rješenja problema, što reći, za to treba kritična masa a sam vidiš koliko si dobio podrška ili pokuda od kolega. Prema tome još se može trpit a o unucima (budućim generacijama hrvata, ako ih bude) se puno ne misli.
Pozdrav i respekt
 
Na vrh