• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jinma

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zanimljivi traktori , a vidim da nemaju svoju temu pa reko...........

ovoga je kupio moj stric i tek danas sam saznao za njega i vidio ga jer je išao na servis u kozarevac
valjda sam stvarno zadnji saznao da je bilo šopinga :shock:

to je model 454, i ima opaku muziku sa 4 ultra moderna zvučnika :D , a strikan mi nije znao nikaj pokazat jer ni sam nezna kardan uključit :shock: , to moj bratič tera :D al mislim da ima 45 konja , traktor u leru skoro i ne čuješ, tiši i od večine auta, to sam se malo jako iznenadio :!:



u mom kraju ima puno jinma, eurowolfa, europarda, sonalika...................i za sad se nitko ne žali, ali i sve više skupih traktora, a prednjače masseyi i deutz
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Re: jinma

a meni se svidjaju ovo traktorcici
ja bih uzeo (kada bi mogao) nesto manje samo za malciranje i frezanje sa malim prikljuccima recimo 254 nista vece ne bih
posto imam rusa i vladimirca a oba se veliki za vocnjake
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: jinma

savoris kaže:
a meni se svidjaju ovo traktorcici
ja bih uzeo (kada bi mogao) nesto manje samo za malciranje i frezanje sa malim prikljuccima recimo 254 nista vece ne bih
posto imam rusa i vladimirca a oba se veliki za vocnjake

pa mogu ti reč da nisu skupi, ovaj je došao sa pdv 60000kn, a onaj od 90 konja dođe 90000 i nešt sitno kuna sa pdv, što nije jako puno

vidio sam ih i sa prednjim utovarivačima, te manje, baš su slatki

neznam el mi buraz prati ovaj forum da napiše nekaj više o traktoru, da ja nekaj nebi lupetao, po viđenom je čistam ok traktorčić, i čak ne krči kad mjenjate brzine i to sam primjetio
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Re: jinma

ja sam neki dan pitao
254 kosta oko 7 000 evreja
mnogo za 25 konja :shock:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: jinma

Ovih gore 60.000kn je oko 8.000 Eura sto nije puno za 45 ks. Za usporedbu, IMT539 dodje oko 10-11 tisuca eura
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: jinma

Moj kum Horvat iz Kozarevca je zastupnik za te traktore, moral bi skoknuti do njega i malo ih poslikati i staviti vam slike, rade i sve servise na našem području za njih!

Ima modele 454, 554, 654, 754 :!:

Inače ti traktori vam se dovoze kontejnerima preko mora iz kine, znači rastavljeni su (motor, getriba su komplet, samo ih on doma sklapa i dodaje ovu svu ostalu limariju i elektriku gore, mogu biti s kabinom i dobrom muzikom (made in china) kak veli bogec ili samo sa zaštitnom ramom il rollbarom.

Prije je bilo dosta zajebancije što se tiče homolgacije, prednji farovi i još nešto od signalizacije im nije štimalo, pa su naprijed ugrađivali farove od yuga, al mislim da sad sve štima od kad imaju kabinu nema problema, sve je po PS-u :D :D

evo nekih starijih slika iz 2007. kad se počeo tek baviti s tim kinezićima :mrgreen:

evo tu se vidi da su morali ugradit farove od yuga i bočne pozicije s žmigavcima od zetora, jer nije inače moga proč na tehničkom


i iza su ugrađivali one klasične lampe ''21 oktobar'' :mrgreen:


Danas više nije tako, mislim da nemaju problema s tehničkim, pošto vidim na bogecovoj slici daje sve normalno!

Kad su im ugrađivali one prve kabine ko na eurowolf-u, mislim da su bile orašje, e tu nisi mogao biti unutras kd si mu dao pol gasa, to je takva buka da je to bilo za nepovjerovati, vozio sam ga jednom tak da znam ;)
Al zato ove nome kabine, zatvorene su potpuno i malo uzdignute iznad getribe, to je več druga pjesma i fina je muzika unutra :mrgreen:

Prije jedno mjesec il 2, smo natovarili kod kuma 3 ta traktora, 454, 554 i 654 na šleper i to je vozio za zagorje, bio je kum i na prvom servisu več, veli mi da su ljudi prezadovoljni, i veli još da ovaj sa 654 vuče berača za kukuruzu SIP TORNADO 80, znači dvorednog tam po njihovim bregovima i da ide i ide... :D :!:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: jinma

abrkili kaže:
koliko znam,to je brat eurowolfu..
Ma ne samo da su braća, nego su blizanci (ali dvojajčani jer su različite boje :D :D )
Kad smo kupovali eurowolfa htjeli smo prvo uzeti jinmu jer nam se više sviđala plava boja :D i to preko zastupnika u Bjelovaru (ne znam više kak se zove), ali nisu imali trakora na skladištu nego su nam jedno dva mjeseca govorili da su traktori na brodu i da idu u HR...nama dojadilo i otišli u ACM u ZG i kupili Eurowolfa (šteta sad bi imao dva plavca u dvorištu, ali nije problem ni kupiti malo plave boje pa prefarbati ovoga... :scratch )

Šanana
Jel tvoj kum još uvijek ima i eurowolfove? Inače on je meni radio prvi servis na eurowolfu, mislim da je i sin bio s njim...
Što se tiče kabina Orašje...nemojte ih kupovati ni da vam ih daju na poklon. Mi smo svoju masno platili (imala je i grijanje) da bi ju za par mjeseci skinuli jer je buka unutra nešto neopisivo...
Ove oroginal kabine ne znam kakve su.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: jinma

šanana muzika je stvarno dobra,a u ler gasu traktor i ne čuješ, e sad u kabini nisam bio pa to nemrem reči, al mi se ne čini bučan traktor

evo malo odozada, ps cuki je nekak ravnodušan na traktor
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: jinma

M.M. kaže:
Jel tvoj kum još uvijek ima i eurowolfove? Inače on je meni radio prvi servis na eurowolfu, mislim da je i sin bio s njim...

Koliko se meni čini da eurowolfe on nije niti imao, krenuo je odmah sa jinma-ma, mada to je sve potpuno isto, pa je zato tebi radio servis na eurowolfu...
Firma iz bjelovara se zove TORNADO, i on je prije surađivao s njima, a sad stvarno neznam, morao bi ga pitati

Što se tiče servisa, da oni ga rade, a sin je automehaničar po struci tak da isto uvijek ide s njim, zapravo taj sin meni i je krizmani kum :mrgreen:
 
J

Jadranko

Guest
Re: jinma

Smiljan kaže:
Ovih gore 60.000kn je oko 8.000 Eura sto nije puno za 45 ks. Za usporedbu, IMT539 dodje oko 10-11 tisuca eura
ej jeli to sa PDV ili ne?

@ Suljos
ovo mi se cini prva liga,sve sam napravis kao da kupis ormar u Ikea :)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: jinma

Jadranko kaže:
Smiljan kaže:
Ovih gore 60.000kn je oko 8.000 Eura sto nije puno za 45 ks. Za usporedbu, IMT539 dodje oko 10-11 tisuca eura
ej jeli to sa PDV ili ne?

@ Suljos
ovo mi se cini prva liga,sve sam napravis kao da kupis ormar u Ikea :)

60000kn sa pdv, a onaj od 90ks je oko 90000kn sa pdv
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Re: jinma

Taman mi jedan treba od 25 konja, da ujutro sa njim ovdje novine raznosim:roll:

PS Jadranko,ajd na privat posalji svoj broj natela(kako mi to u CH kazemo)
 
D

d.s.

Guest
:Ja kupijo 2008 plavca 554. Sad ima skoro 500 rs. Platio sam ga TORNADU 73000 kn. Ja sam zasad zadovoljan. Inače radi svaki dan al ne baš tipa oranje. Imam za orati oko 4-5 rali
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
:gitarist:Ja kupijo 2008 plavca 554. Sad ima skoro 500 rs. Platio sam ga TORNADU 73000 kn. Servisiral mi ga je Željko. Ja sam zasad zadovoljan. Inače radi svaki dan al ne baš tipa oranje. Imam za orati oko 4-5 rali.:partyman::drinkers:

moze koja slika da se vdi kako izgleda poslije 500rs.......;)
 
D

d.s.

Guest
ima li tko iskustva sa jinma 554 traktorom .

JINMA 554 600radnih sati
 

Prilozi

  • Slika0205.jpg
    Slika0205.jpg
    58 KB · Pregleda: 367
  • Slika0197.jpg
    Slika0197.jpg
    48.2 KB · Pregleda: 342
  • Slika0198.jpg
    Slika0198.jpg
    63.3 KB · Pregleda: 354
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

Bobo

Guest
Ajde se smiri ili letis s foruma jednako kako si i na njega uletio! (NAGLAVCE)


Procitaj pravila foruma!
 
D

d.s.

Guest
Pozdrav svima. Moj jinnma 554 ima problema sa držanjem poluga . Kad podignem tanjurače on ih popušta. Onaj ventil na ručicama za dizanje mi je sumnjiv. Jinnma je 2008 godina. Molim za savjet forumaše. HVALA.
 

Dusan Nikolić

Novi član
Tu od
16 Ožu 2021
Poruka
4
Re: jinma

Moj kum Horvat iz Kozarevca je zastupnik za te traktore, moral bi skoknuti do njega i malo ih poslikati i staviti vam slike, rade i sve servise na našem području za njih!

Ima modele 454, 554, 654, 754 :!:

Inače ti traktori vam se dovoze kontejnerima preko mora iz kine, znači rastavljeni su (motor, getriba su komplet, samo ih on doma sklapa i dodaje ovu svu ostalu limariju i elektriku gore, mogu biti s kabinom i dobrom muzikom (made in china) kak veli bogec ili samo sa zaštitnom ramom il rollbarom.

Prije je bilo dosta zajebancije što se tiče homolgacije, prednji farovi i još nešto od signalizacije im nije štimalo, pa su naprijed ugrađivali farove od yuga, al mislim da sad sve štima od kad imaju kabinu nema problema, sve je po PS-u :D :D

evo nekih starijih slika iz 2007. kad se počeo tek baviti s tim kinezićima :mrgreen:

evo tu se vidi da su morali ugradit farove od yuga i bočne pozicije s žmigavcima od zetora, jer nije inače moga proč na tehničkom


i iza su ugrađivali one klasične lampe ''21 oktobar'' :mrgreen:


Danas više nije tako, mislim da nemaju problema s tehničkim, pošto vidim na bogecovoj slici daje sve normalno!

Kad su im ugrađivali one prve kabine ko na eurowolf-u, mislim da su bile orašje, e tu nisi mogao biti unutras kd si mu dao pol gasa, to je takva buka da je to bilo za nepovjerovati, vozio sam ga jednom tak da znam ;)
Al zato ove nome kabine, zatvorene su potpuno i malo uzdignute iznad getribe, to je več druga pjesma i fina je muzika unutra :mrgreen:

Prije jedno mjesec il 2, smo natovarili kod kuma 3 ta traktora, 454, 554 i 654 na šleper i to je vozio za zagorje, bio je kum i na prvom servisu več, veli mi da su ljudi prezadovoljni, i veli još da ovaj sa 654 vuče berača za kukuruzu SIP TORNADO 80, znači dvorednog tam po njihovim bregovima i da ide i ide... :D :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh