• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joe19

J

joe19

Guest
Evo citam vas vec poprilicno dugo i cini mi se da je dobro vrijeme da se predstavim> Dakle, zovem se Marin, dolazim iz okolice Bjelovara, Djurdjic kraj Ivanske,pohadjam matematicku gimnaziju u Bjelovaru, planiram upisati veterinu. Moja se obitelj bavi poljoprivredom otkad mi je stari otisao u mirovinu prije 8 godina. Imamo 20-tak krava i junica i (zasad XD) jednog konja. Obradjujemo oko 17 hektara zemlje. Od traktora imamo John Deer-a 2020 i Store 402 i vecinu prikljucaka koje trebamo. I to je to. XD. Mozda se vidimo u gudovcu, ako ne prije na SKOKU sigurno XD
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dobrodošao,vidim isto si zagrebo u matematičare pa bi na veterinu ko i ja... ako uspiješ bit će ti prva godina mačji kašalj,kemija,biokemija,fizika,to sve imaš u malom prstu iz matematičke. ;)

samo naprijed!
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
DOBRODOŠEL!
I ja bi na veterinu...! Lako bude tebi za mat,fiz,kem...al kaj buš z anatomijom,fiziologijom, biologijom?! ali nedaj se,bude sve to išlo lagano!uz trud naravno...koji si razred sad?
Znaš možda Nikolu Jergovića?!!!!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
biologija je mačji kašalj,samo ako se ne zamjeriš prof.đuri,hehe..

a anatomija,fizio i ostali stručni predmeti su za sve jednaki,ni oni u srednjim veterinarskim nisu učili ni 5% onoga što se mora znat na faksu.
 
J

joe19

Guest
Hvala na dobrodoslicama, Idem u 3. razred, odlican sam ucenik, nadam se da ce tako i ostati.l Da, poznam Nikolu. Bas sam u nedjelju festao s njime XD
 

Najnoviji postovi

Na vrh