• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHABICA-pozdrav iz Međimurja

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ja ću se prilagoditi svakoj situaciji,vidiš me kakva sam,kako me god okreneš,ispadne na dobro.:icon_weed:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Sa malim zakašnjenjem, želim ti sve najbolje i da ih još puno izrežeš! (torti :D )
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nema nikakvoga zakašnjenja,nekada su u Međimurju svadbe trajale tri dana.Zašto ne bi i rođendan mogao tako.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Hvala.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice sretan ti današnji čokoladni dan,mljac čokolada,čokolada,čokolada,koga briga za kile,mljaccccccccccccccc
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma Ajkula,ja bum tebi donjela čokoladu u Gudovec.Ak zgrabim vremena za Sloveniju,bude bila Balica,ak ne,nešto budem skombinirala. Ša ovi forumaši znaju,mi smo ljudi koji vole slatki život,jel.A ima li što slađe od čokolade-neeeeema.Koju sada grickaš?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sad su bili na meniju krekeri ali prije njih danas friško ispećen domaći pekmez od šljiva ,što bi rekli bez onih E i drugih sranja,mljac još da je netko spekao palačinke,jojjjjjjjjjjjj
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da samo znaš kakav ja pekmez od šljiva znam napraviti,sasvim bez šečera,ma da poludiš za njim.A palačinke kada napravim-inače da ne bude zablude,i jedno i drugo radim na rijetke petke-samo pasica pojede po pet komada,onda znaš kako su dobre.Hm,sada si mi dao ideju.Još samo da nađem vremena i volje.Posebno volje.:icon_weed:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice dali je suprugov unikatni poklon sigurno sletio u Belicu,daj jednu slikicu da vidi forumski svijet što je umjetničko djelo,nadam se da se dobro dovezlo do kuće
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma dobro je,čitavo,evo ga na stolu još uvijek.Bude za koji dan-za sutra nisam sigurna,sutra od jutra beremo robu,pa će opet nedostajati vremena,zapravo volje,napravi se to začas dok se počne, pa onda muž ide to unovčiti,pa u srijedu doma na sajam-dakle,najvjerojatnije oko četvrtka to bude.A i ako sada reknem i pokažem što je,neću moći šokirati snahu,sin zna virnuti na forum pa joj bude rekao.A kako ću je onda zaprepastiti?

Moram se pohvaliti-tražio čovjek sedamsto kuna,pa smo malo popričali,pa se našli na četristo.Ma je i to malo puno,ali za napravit pizdariju i nije previše,jel?:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

A kasa bude svečenik došao na blagoslov kuće,budemo skrili da ne vidi.Ipak smo mi katolička obitelj,kakva smo da jesmo.:icon_razz::icon_razz:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Da to nije ona sjekira sa dve oštrice jedna za punicu a druga za svekrvu:icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma jok ,nešto iz jedne priče....
Više ne smijem reći.:icon_weed:
 

Najnoviji postovi

Na vrh