• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John deere 3040

F

FENDT 310

Guest
molim vas da mi nesto recete o tom traktoru
nasao sam na netu da je šestak 90 ks
e sad dali se to isplati kupiti rabljeno
84. god 7500h/rad. (navodno)
60 000kn

mi smo imali takav traktor,,istog godišta i sa približno toliko sati....traktor je bio kod nas 5 godina i nismo imali nikakve probleme sa njim....sad smo ga nedavno prodali jer smo kupili mlađi traktor
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
mi smo imali takav traktor,,istog godišta i sa približno toliko sati....traktor je bio kod nas 5 godina i nismo imali nikakve probleme sa njim....sad smo ga nedavno prodali jer smo kupili mlađi traktor


za koju cijenu je "otisao"?
 
P

petar andric

Guest
molim vas da mi nesto recete o tom traktoru
nasao sam na netu da je šestak 90 ks
e sad dali se to isplati kupiti rabljeno
84. god 7500h/rad. (navodno)
60 000kn

ja imam slican,oznaka mu je 3130 a'79 je god. takodje je 90ks.i 6 cilindara. kod mene je vec 5 god i jako sam zadovoljan. Nemam nikakvih problema,to je prosta masina,samo naspi gorivo i vozi Misko.
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
hehe toliko valja da ge neče prodat ni za suho zlato :D ipak je to JD :D
a valjda ču nač nekaj dobro preko zime da ga u prolječe mogu upregnit za sijaćicu, ako saznaš da ima neki manji JD za prodaju javi

nisam znao da tražiš manjeg JD imam ti ja za prodat JD 2850 92.god ima kompresor registriran je MOŠ GA DOČ I PROBAT. i kupio sam ga baš za to što i tebi treba i mislim da je odličan traktor no za prskanje kultiviranje tj. međurednu obradu uopče nije jer nema nikaki omjer brzina ili je prebrzo ili presporo imo sam fenda 94 god za 16000E sad mi krivo što to nisam uzo,al sam kasno dozno pa je ošo.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
nisam znao da tražiš manjeg JD imam ti ja za prodat JD 2850 92.god ima kompresor registriran je MOŠ GA DOČ I PROBAT. i kupio sam ga baš za to što i tebi treba i mislim da je odličan traktor no za prskanje kultiviranje tj. međurednu obradu uopče nije jer nema nikaki omjer brzina ili je prebrzo ili presporo imo sam fenda 94 god za 16000E sad mi krivo što to nisam uzo,al sam kasno dozno pa je ošo.

ibockin imaš PP da nepišemo puno tu :mrgreen::mrgreen:
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
20062011025wq.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.ushttp://[/IMG]
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
Dobra mašina !!! Sa turbom to je oko 90 ks !!?? Ima multi power ili samo obično 8+4 brzina ?? Dal je to Fritzmeier kabina ??
Imam i ja takvog od nedavno


Uploaded with ImageShack.us

to je sg2 kabina imam 4 brze i 4 spore to mu je jedina mana za moje mišljenje ovo ostalo je savršeno
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
to je sg2 kabina imam 4 brze i 4 spore to mu je jedina mana za moje mišljenje ovo ostalo je savršeno

S jedne strane dobra je ta jednostavna getriba radi popravka dok s druge ipak je to premalo brzina za traktor od 90 ks (pogotovo brzohodih )!!!
Meni se ne sviđa kabina (Fritzm..), raspored težine (prelagan naprijed ),i preglednost !!! Motor ,getriba , hidraulika, volan -odlični (za sad)-(nemam baš iskustva sa jd al vrijeme će pokazati svoje... ipak više vjerujem "crvenim felgama")!!!
;)
 
Posljednje uređivanje:

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
to je sg2 kabina imam 4 brze i 4 spore to mu je jedina mana za moje mišljenje ovo ostalo je savršeno

nije da se pravim pametan al
to nije SG2 kabina :butthead: :butthead::butthead:
kako tvoj nema powera (HI-HO) el nevalja ili ga uopče nema :scratch
daj koju sliku iz kabine :D
Joža85 el tvoj ima još mjenjać dole ispod volana :scratch
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
nije da se pravim pametan al
to nije SG2 kabina :butthead: :butthead::butthead:
kako tvoj nema powera (HI-HO) el nevalja ili ga uopče nema :scratch
daj koju sliku iz kabine :D
Joža85 el tvoj ima još mjenjać dole ispod volana :scratch

Da,moj ima dva mjenjača ispod volana(8+4) ( nema hi-lo ) i to je 91. god.!! raspitivao sam se o boljoj kabini ali kažu da je to puno posla i opće je upitno kak bi to funkcioniralo zbog utovarivača (mjenjači bi trebali ići sa strane )!!?? Moj ima fritzmeier kabinu,a traktor sam kupio najviše zbog ind. utovarivača !!!
;) Pozdrav
 
D

dabu

Guest
kupnja john deere-a

trebam nekoliko informacija, budući da su JD traktori (novi i polovni) dosta skupi, a tražim traktor oko 100 ks i htio bih JD...
...trenutno sam našao JD 3140, 1979g., 12000 rh,...a cijena 65 000 kn , mislim da je preskup...u dobrom stanju(nove gume)...
...može li se negdje naći nekoliko godina mlađi, u dobom stanju, a da je cijena približno ista...

...hvala na pomoći...

:confused:
 
P

petar andric

Guest
pozdrav Dabu,rado cu ti pomoci koliko mogu. Ja imam takav traktor ali bez prve vuce i imam jako dobra iskustva. Kod mene je vec 6 godina i nikakvih problema nemam a mislim da mu je to realna cijena. Ako te bas zanima dodji da ga probas i naucic nesto vise u vezi njega i masina koje vozi. Mozes mi pisati i privatno na mail tu bi ti dao i br.tel pa me mozes i pozvati kad zatreba. Stojim ti na raspolaganju...... Pozdrav
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
nije da se pravim pametan al
to nije SG2 kabina :butthead: :butthead::butthead:
kako tvoj nema powera (HI-HO) el nevalja ili ga uopče nema :scratch
daj koju sliku iz kabine :D
Joža85 el tvoj ima još mjenjać dole ispod volana :scratch

kako nije svi kažu da je sg2 kabina tako stoji i u papirima nemam uopče mjenjač ispod volana ja imam sa strane
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
kako nije svi kažu da je sg2 kabina tako stoji i u papirima nemam uopče mjenjač ispod volana ja imam sa strane

neznam kako ti stoji u papirima al znam kako je :butthead:
SG2 kabina ti je ona kao sto ja imam na 3650 sa zaobljenom prednjom šajbom
a ti imaš CC2 kabinu jeftiniju izvedbu te serije traktora samo sto je tvoj noviji pa ima mjenjač sa strane, a ne dolje pod nogama kao kod "jože85" njegov je predpostavljam negdje 85 ili 86 godište :mrgreen:
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
neznam kako ti stoji u papirima al znam kako je :butthead:
SG2 kabina ti je ona kao sto ja imam na 3650 sa zaobljenom prednjom šajbom
a ti imaš CC2 kabinu jeftiniju izvedbu te serije traktora samo sto je tvoj noviji pa ima mjenjač sa strane, a ne dolje pod nogama kao kod "jože85" njegov je predpostavljam negdje 85 ili 86 godište :mrgreen:

pa baš i neznam da je 85. ili 86.g jer u papirima piše 89. a na felgama 91.g???
Moraš uzeti u obzir i utov. jer ne paše svaka kabina sa utovarivačem a kabina onda ujedno određuje i poziciju mjenjača jer meni nikako nebi pasali mjanjači sa strane!!!
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
pa baš i neznam da je 85. ili 86.g jer u papirima piše 89. a na felgama 91.g???
Moraš uzeti u obzir i utov. jer ne paše svaka kabina sa utovarivačem a kabina onda ujedno određuje i poziciju mjenjača jer meni nikako nebi pasali mjanjači sa strane!!!

neznam za ćije je tržište rađen taj tvoj JD ako je 89 g. :supz:
utovarivač paše na koji god očeš manji JD jer 90 % John deere-a ima šasiju a kabina nema veze sa utovarivačem , zašto ti nebi pasali mjenjači sastrane ???
1158680124229188242526.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
johndeere28501591912961.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
neznam za ćije je tržište rađen taj tvoj JD ako je 89 g. :supz:
utovarivač paše na koji god očeš manji JD jer 90 % John deere-a ima šasiju a kabina nema veze sa utovarivačem , zašto ti nebi pasali mjenjači sastrane ???
1158680124229188242526.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
johndeere28501591912961.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

e ne paše jer su tam orginal komande za utovarivač, ne paše svaka kabina sa tim utovarivačem!!!Pogledaj malo bolje (nema tu baš puno mjesta za neku luksuznu kabinu) !!! Ovo su drugačiji utovarivači na slikama!!!



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh