• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 5510

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
dali mi netko moze reci nesto o tom traktoru pošto nisam nista uspio pronaci na forumu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
imam negdje stari katalog od te serije pa valjda je još u mom frižideru,ali to je samo informativnog sadržaja bez nekih puno mudrolija ali ako treba budem ga probao naći:drinkers:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
dali mi netko moze reci nesto o tom traktoru pošto nisam nista uspio pronaci na forumu

DPS motor, Carraro mjenjač, 4,5L turbo, oko 90ks. Kažu da baš nije...JD.
Imaš nekoliko mišljenja OVDJE.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
navodno 85 ks,traktor prvenstveno za transport jer je brz,za orat nije jer je lagan 2x12-14 uvrh glave,ima tu kod nas jedan par put ostal u kvaru ali čovjek i puno dela s njime.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
to nije puno,mislim da je novi došel oko 35000 eura,kupi odmah dok te neko nije prestigel
 
M

MOCO

Guest
kod jd se gledaju radni sati, a ovaj ima malo! Da ja takav tražim mislim da bih ga išao pogledati
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
kod jd se gledaju radni sati, a ovaj ima malo! Da ja takav tražim mislim da bih ga išao pogledati


ne vijerujem ja puno u radne sate sto ljudi napisu ako su to realni sati onda bi trebale i gume biti orginal a ove izgledaju ko da su nove !
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
a sta mi kazete na ovog
http://m.njuskalo.hr/traktori/john-deere-3200-x-65-ks-oglas-2993377

ovo bi treba biti reno ali je 4 cilindra za razliku od prvog koi je 3 cilindra i turbo (a ja bas ne volim male turbo motore)

Griješiš. Onaj prvi ti je 4 cilindra turbo, 4,5L. To sam ti već napisal. Ima motor veće zapremine od ovoga modela 3200, čiji je motor 3,9L.
Istina, ovaj drugi je grublji i teži, ali i veći i nezgrapniji.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Zašto bez prednje vuče? To ti bude drugi ili prvi traktor na gospodarstvu?
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
kao prvo volim i imam zetor ali ovaj je skup koda je od zlata a ne hrpe željeza kud ima 57 ks tud nema prednje vuče već ima 11 god i 2400sati ako ne i više a to je nova serija za koju ljudi govore da sa 6000 sati mora na kompletnu generalku nije to više kao oni stari zetori iz 80 koji su mogli napraviti 10000 sati da se motor nije ni otvarao
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
hm.... trebao bi biti prvi traktor sad imam još universala 643 dt (sa prednjom vucom) ali bez kabine, treba mi jedan traktor sa vecom kabinom i zracne kočnice za poluprikolicu sa autmackom kukom.... e sad dupla vuca bi dobro dosla ali to mi dojde još 30 000kn...
traktor sam pogledao nije bas ocuvan i ima sigurno vise od 2500h/r dosta potrosene gime i ne drzi mu šiber mislim da i pusta ostalo izgleda ok... ponudio sam mu 80 000kn hm nije bas trepnuo sutra idem pogledati onaj JD pa cemo vidjti.
Ovako mislim imati tri traktora u konačnici nesto ovako jedan sa dobrom kabinom oko 60-80ks drugi nesto slicno IMT 560 dosta jeftin ali mora imati hidraulicni volan mozda i bez prednje vuce (veca okretnost) na njega bim montiraa prednji utovarivač (koi je sad na IMT 533) i jedan treci manji traktor IMT 533; 539 ili ursus 35KS ili vladimirec ili slicno gledam za sto manje novca dobiti nesto sto mogu max upotrijebiti
PS: za onog zetora bim dao max 85 000 sa njegovom dostavom (pogledao ja jedan 4320 za 61 000kn ali je u očajnom stanju) veliki traktori mi ne trebaju jer bim onda mora mijenjati sve plugove i ostalo....
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ja jebote sad gledam malo po njuškalu te cijene u jako ali jako puno napuhane pa za zetor od 68 ks bez prednje vuče 2005 godište 14000 eura pa oni su baš bezobrazni sad ovaj što si gledao ja bi mu odmah skinuo 2 000 eura ko ništa na nekim cakama jer to znam jer imam zetor a ovaj ga je namazao voskom pa se sjaji ko ovnova muda

jedan moj susjed je prije 4 godine prodao zetora 5340 63 konja 970 sati sigurno jer ima 4 rali zemlje traktor godište 1995 znači tad je imao 12 godina automatska kuka, ona gore kuka podesiva po visini da dvoosovinke, grijanje, radio ,kompresor, tapincirunzi mogao si ih lizati nikad nisam vidio da u traktoru ima trunku blata ili zemlje za samo 11 500 eura prodao nekim ljudima negdje u slavoniju

bolje traži drugu marku jer je zetor preskup
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A do koliko ks bi išao? Malo starje nebi uzimao? za 80000kn ima dosta ali su oko 20 godina :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh