• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 6620 SE

  • Temu pokrenuo john66
  • Datum prvog posta
J

john66

Guest
zanima me kako se ovaj traktor pokazao,ima li kakvih poroblema,te dali ga tko ima....
 
T

tomonh

Guest
Re: john deere 6620 se

Kolega ga ima,prezadovoljan.2006,bez puno elektronike,malo manje 4000sati.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: john deere 6620 se

john66 kaže:
ma imam ja takav samo sam htio vidjeti sto drugi kazu o njemu.....
i ja sam jako zadovoljan s njim...
ima oko 2000rh....
stavljaj da vidimo slike!
 
J

john66

Guest
Re: john deere 6620 se

...danas cu stavit slike...moram ga uslikati....
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: john deere 6620 se

JD ti je prava zvjerka nema kaj :D :D :D :D :D
http://img515.imageshack.us/img515/2839/img097k.jpg
ova slika mi je gadno zapela za oko kako se ponaš TD sa plugom i kolko cola je taj plug, ja mogu samo sanjat da tako šta nosim po cesti a ne da orem u onoj glini od zemlje koju imam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
i jel ti je ona kamionka za prodaju mislim da sam ju vidio negdje u oglasu
 
J

john66

Guest
Re: john deere 6620 se

bole kaže:
http://img515.imageshack.us/img515/2839/img097k.jpg
ova slika mi je gadno zapela za oko kako se ponaš TD sa plugom i kolko cola je taj plug, ja mogu samo sanjat da tako šta nosim po cesti a ne da orem u onoj glini od zemlje koju imam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to ti je torpedo 9006,plug je vogel noot 1050,16 coli trenutno...
to ja sa JD vucem....samo sam nes probavao pa je zakacen za devetku
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Re: john deere 6620 se

Daj prestani več jednom pisat svaki post posebno :!:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: john deere 6620 se

john66 kaže:
bole kaže:
JD ti je prava zvjerka nema kaj :D :D :D :D :D
http://img515.imageshack.us/img515/2839/img097k.jpg
ova slika mi je gadno zapela za oko kako se ponaš TD sa plugom i kolko cola je taj plug, ja mogu samo sanjat da tako šta nosim po cesti a ne da orem u onoj glini od zemlje koju imam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
i jel ti je ona kamionka za prodaju mislim da sam ju vidio negdje u oglasu

vidim da si ti ljubitelj i deutza ima tu jedan za tebe dx
imam isto TD 9006 nije da nisam ljubitelj deutz-a, al za zemlju koju imam dajem prednost john deere-u pošto več imam jednoga onda bi i osto kodnjega, koje je godište taj tvoj 6620 to je 120 ks el tako ......... kolko bi košto takav traktor sada u hr..........
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: john deere 6620 se

marko93 kaže:
Daj prestani več jednom pisat svaki post posebno :!:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pa neznaju svi da se sve može stavit u jedan post............. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
M

MF6130

Guest
bok ljudi novi sam clan foruma..pratim vas vec dugo vremena...zeko cestitam na kupnji..
 
Na vrh