• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 6630 - komunalni

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Izlazim iz kase na benznskoj i mislim si hoće li me zgaziti ova Kubota kad ono... :)
Bar tri komada prodana u Osijeku. Išli iz slobodne zone put Vinkovačke..., bar mislim da su oni kupci.
johndeer.jpg

johndeer2.jpg
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
nekako mi je čudna ova boja na njemu, nisam navikao, dal to ima i postave za utovarivač, a bome i gume ima dobre.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
lijepi strojevi,
vjerojatno malo više hidraulike, brži mjenač autopowr- 50 km/h,
al ne kužim ove gume,znam da se manje troše po cesti i da su udobnije , možda imaju veču nosivost zbog teških malčera i istale teške opreme,
ali što po zimi kad su u zimskoj službi,? a svejedno ti se traktori isto kreću oko kanala, livadama , i drugim mekanim i nagnutim terenima i mislim da su ove gume za takvu namjenu loše, naći će se u kanalu prije prvog servisa.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Moco tako je nisam htio praviti reklamu. Mislim da su njihovi. Toma gume su Nokian a boja je kako kaže Moco njihova zaštitna. Samo mi nije jasno ako su platili ekstra boju što su stavili naljepnicu John Deree? Rekao vozač da je tako farban u tvornici. Jel se taj model radi u Njemačkoj ili Italiji?
@belarus105 čini mi se da su te gume i stvorene za led i snijeg ;)
Kako ih budem viđao u radu tako ću ih slikati. Malo ćemo ih pratiti ;)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
te gume i jesu za snijeg, jer vidim po stranim forumima da pred zimu prednje gume mjenjaju, stavljaju ove a one obične miču.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ništ se vi nebojte za gume, išao bude on i po tvrdom i po mekom i orao bi s tim gumama :)
Za snijeg i led stvorena, sigurno grebe pošteno ;)
 

ceki21

Novi član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
19
znaci ne da se nema para, nego se jos ima da se i plati posebno bojanje u zaštitne boje :D
svaka čast :shock:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Sad su u Kalinovcu ugrađuju im malčere. Došli na kraj sezone ;)
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
JD su zamjenili Masseye koji sad idu skupa sa malčerima na prodaju. Tek su se navikli na njih i već se prodaju. Kad su naučili popravljati joystick da nemoraju platiti 7000 kn sad odu :) Kaže kolega koji održava neke radne strojeve marke Fiat da im joystick košta 22 000 kn :) Baš me zanima koliko dođe kod ovih JD?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
danas su u osijeku kosili na obilaznici 3 kom jd 6630 narancasti...
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav kolege!
Nema šta JD je ljep unatoč tome što nije zelen :prayer:
A vjerojatno je takve boje jer je za komunalac,tko zna... :scratch
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
ima smisla ,a li mislim da nije tako , nego je to jednostavno boja jd -ove komunalne serije.

postoje naranšasti mf i Fendt.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ima smisla ,a li mislim da nije tako , nego je to jednostavno boja jd -ove komunalne serije.

postoje naranšasti mf i Fendt.

kod svih ti marki je naranđasta standard boja za komunalnce
 

Najnoviji postovi

Na vrh