• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere Drive Green

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
bok!ja isto sutra bum probao skinut igru dok dobim novi paket!odma ujutro ja krečem
 
J

John Deere 3650

Guest
ja sam ju skinuo i moj dojam je da nije ništa posebno....po mom mišljenju nije baš puno bolja od ls-a
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Znači tebi isto radi.

Ovo sa rapida nisam probao, i treba password koji sam priložio. A s megauploada radi, treba skinit oba fajla samo extraktirat u isti folder, dalje instal, pa crack i vozi miško
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
petar kaže:
Znači tebi isto radi.

Ovo sa rapida nisam probao, i treba password koji sam priložio. A s megauploada radi, treba skinit oba fajla samo extraktirat u isti folder, dalje instal, pa crack i vozi miško


Fino, fino, sutra ču ja nju ..... :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ja nemogu skinit ono sa megauploada....zašto? skidam ovo sa rapidsharea, još jedno 1 sat jer mi je net uuuužasno spor...pojma nemam zašto. kikic MF, ako uspijem javim ti da ti pomognem!!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ok javi prek msn ja sam ti tu stalno malo nešto slažem pa čujem dok dobim por na msn
 
P

Pusher

Guest
ja sam ga skinio s rapida, al kad ga ekstraktiravam nes me zeza i nezeli ekstraktirat fileove, tako da ce vjerojatno u recycle bin
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
kikic MF kaže:
OTVORI MI SE PROZOR KUPI ONLINE LICENCU???


Ma to sama ideš na close...to i meni al ja to ignoriram :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
LJUDI JA SAM SKINIO SA RAPIDA I RADI MI!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;) ;) ;) ;) ;)

KO TREBA POMOČ NEK SE JAVI :p AKO NEBUDEM U IGRICI :D
 
J

Jadranko

Guest
ja skino na multi uplad i sve pet..za 20 minuta skino oba dijela instalirao creckiro i pici..
ima oko 15 misija ili 20 neznam sad koje moras odradit i gotova igr..
onako grafika je okej ali nije bas nesto.....nije kao landw.simulator 2008 o je bas detaljan ,,ocdje nemozes regulirati brzinu nego sam gas i on ide sam kolko on hoce...itd....ali je okej
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
@petar: dali kod tebe normalno ulazi? mislim, jel moraš šta prije nego što ti uđe u igru(osim onih postavki za igru[grafika...] ). Ako je sve dobro i uvjek možeš ponovno ulazit i igrat dal bi mi tjeo na cd spržit ona dva parta što si skinio i da mi pošalješ cd poštom? Bio bih ti jako zahvalan! Mene net nešta zajebava...ono sa rapidsharea sam skidao preko 6 sati da bi sve to ponovno obriso... :evil: :evil: :evil: nemogu vam objasnit koliko sam ljut?!?!?!?!??!?!

Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh