• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere Drive Green

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Sve je normalno, mislim da je to sa rapida i megauplaoda isto, samo što je sa mega u 2 dijela. De ma moraš moći skinut, upišeš ona 3 slova, ak neide od prve ide od druge, pa čekaš 45sek, i ide....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
petar, jel tebi instaliro ono nešta što ima više igrica? Prvo moraš nekakav novčič ubacit?
 
L

Luka_

Guest
Marko355 kaže:
petar, jel tebi instaliro ono nešta što ima više igrica? Prvo moraš nekakav novčič ubacit?

I meni je to marko. Samo stisneš play na igricu i mora da radi. Jedino ako ti neče onda je moraš crecati. Tako je i mene zezalo. :D :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
@Luka_:Ja kad stisnem play(kad mi bude onaj ljubičasti novčič) stisnem "play" i on mi neuđe u igricu nego ode da kupim još tih novčića!
 
L

Luka_

Guest
@Marko nisi ga crecao. Pogledaj zadnji zip. Unutra ti je crec. Onda ga odzipaj tako da ti crec buude u normalnoj datoteki i crecaj ga. I mora da radi.
 
Z

zetor proxima

Guest
ee igra je super neg nemogu da skuzim onu misiju sa panjem i vatrom neznam sta treba tu radit plz ak znate javite
 
Z

zetor proxima

Guest
ja skinio sa megauploada i skinio mi za 20 min i ja sad odem kliknem na ikonu da udjem i pojavi mi se nes wilidtangent i ja kliknem play i pise buy now neznam zass kad sam prije toga par puta uniso u igru plz pomozite eo vam msn martin.begovic@hotmail.com :( :( :( :( :( :( :( :(
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
zetor proxima kaže:
ee igra je super neg nemogu da skuzim onu misiju sa panjem i vatrom neznam sta treba tu radit plz ak znate javite

Moraš sve panjeve pokupiti po njivi i dovuči do vatre
 
H

Hrvoje_Sisak

Guest
Marko355 kaže:
Skinio sam sa megauploada, krekiro i sadi, sve pet!!!!
aj moli te objasni kako si skinuo igricu, kud si išao, ja odem na megaupload i neznam kak da nađem igricu
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Hrvoje_Sisak kaže:
Marko355 kaže:
Skinio sam sa megauploada, krekiro i sadi, sve pet!!!!
aj moli te objasni kako si skinuo igricu, kud si išao, ja odem na megaupload i neznam kak da nađem igricu

Kod:
http://www.megaupload.com/?d=01SSM9Y0
[COLOR=rgb(243, 121, 52)][I] Neispravan link je obrisan! [/I][/COLOR]

Evo ti kod i dalje nadam se da znaš?!
 
H

Hrvoje_Sisak

Guest
Marko355 kaže:
Hrvoje_Sisak kaže:
Marko355 kaže:
Skinio sam sa megauploada, krekiro i sadi, sve pet!!!!
aj moli te objasni kako si skinuo igricu, kud si išao, ja odem na megaupload i neznam kak da nađem igricu

Kod:
http://www.megaupload.com/?d=01SSM9Y0
[COLOR=rgb(243, 121, 52)][I] Neispravan link je obrisan! [/I][/COLOR]

Evo ti kod i dalje nadam se da znaš?!

neznam, al nema veze
 
R

radeon

Guest
Može li mi itko pomoći! Što da radim sa ona tri paketa koja sam skinuo sa megauploada.
Unutra ima mnogo filova i šta s njima da radim. Što moram napraviti da mi igrica radi?
Molim vas pomozite ako ikako možete. Unaprijed hvala svakome tko pomogne :cry: :prayer: :prayer: :madmana:
 
V

vedo

Guest
Skinuo sam igru sa megauploada super je samo mi treba pomoć kod trećeg zadatka ono sa prskalicom,ne znam kako da je uključim,ko zna nek javi hitno je!! :p :p
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
momci skinu sam igricu i igro sam je dok mi je ponestalo onih novcica ima ih samo 4,nek okaze da je moram krekovati kako to da uradima,kad odem u faciklu od igrice ima dosta facikli ali neznam koja je crack
 
V

vedo

Guest
matrix123456 kaže:
momci skinu sam igricu i igro sam je dok mi je ponestalo onih novcica ima ih samo 4,nek okaze da je moram krekovati kako to da uradima,kad odem u faciklu od igrice ima dosta facikli ali neznam koja je crack

jesi li extraktirao igricu(oba foldera),kad to uradiš ima ikona crack,i valjda dalje znaš
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
hvala uradio sam i radi
sada imam drugi problem dosa sam do zadatka sa prskalicom i nemogu nikako da rasirim prskalicu stisko sam svako dugme i nece :evil: :evil: :evil:
 
V

vedo

Guest
matrix123456 kaže:
hvala uradio sam i radi
sada imam drugi problem dosa sam do zadatka sa prskalicom i nemogu nikako da rasirim prskalicu stisko sam svako dugme i nece :evil: :evil: :evil:

pritsni na tastaturi tačku(.) i to ti služi za otvaranje prskalice,dok ti zarez služi za zatvaranje(,),i onda aktiviraš/deaktiviraš prskalicu sa space.Ako te još nešto zanima pitaj prešao sam igricu :D :D
 
Na vrh