• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere Lanz 510

Stjepan1234

Novi član
Tu od
25 Sij 2013
Poruka
6
Pozdrav svima od Stjepana! Htio bi započeti ovu temu u vezi sa ovim tipom traktora zato jer sam i sam vlasnik takvoga pa bi imao par pitanja kaj se tiče hidraullike i općenito o njemu jer gdje god i koga god pitam nitko nezna ništa niti o hidraulici niti o motoru.Imam jedan problem prije par dana sam ga upalio i traktor je nakon deset sekundi krepal koda nema goriva (traktor garažiran) pa probam sve filtere ac pumpu i sve ok, zatim mi dođe jedan mehaničar veli boš pumpa ja slijedeci dan izvadim dizne i spojim ih vani sve rade i imaju pritisak, a kompresija je slabija samo 13 a probal sam sa start sprejem al nema uopce znakova života ja mislim da bi i sa ovom slabijom kompresijom u garaži moral zapaliti. Jel ima ko kakvu ideju?
 

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
ako je gašenje na ključ a trebalo bi biti pogledaj žicu na boš pumpi da ne pravi kontakt ,probaj je otkopčati pa onda probaj upaliti
 

Stjepan1234

Novi član
Tu od
25 Sij 2013
Poruka
6
ako je gašenje na ključ a trebalo bi biti pogledaj žicu na boš pumpi da ne pravi kontakt ,probaj je otkopčati pa onda probaj upaliti

nije na ključ nego na polugu al izvadil sam dizne i kad verglam i imam polugu povučenu ne baca gorivo kad ju vratim normalno baca
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Boš pumpu dolje i odnjet nekom bošisti za pocetak. ja imam 2 komada 310 i na oba su mi pumpe cvrcnule :D jedna je otisla u smece a druga sad ide kod bosiste, ako se uspije popravit uspije ako ne ne onda i ta ide u smece. Nego daj mi reci jel imas djelova za njega, ako nisi procito oglas mozda, trazim koljevku prednjeg trepa za moga. pa ako znas nekoga ko ima tako nešto ili cijeli traktor za djelove itd itd. molio bih te za informaciju.
 

Stjepan1234

Novi član
Tu od
25 Sij 2013
Poruka
6
Re: John deere lanz 510

Boš pumpu dolje i odnjet nekom bošisti za pocetak. ja imam 2 komada 310 i na oba su mi pumpe cvrcnule :D jedna je otisla u smece a druga sad ide kod bosiste, ako se uspije popravit uspije ako ne ne onda i ta ide u smece. Nego daj mi reci jel imas djelova za njega, ako nisi procito oglas mozda, trazim koljevku prednjeg trepa za moga. pa ako znas nekoga ko ima tako nešto ili cijeli traktor za djelove itd itd. molio bih te za informaciju.

Nažalost neznam nikog za djelove. Da te pitam kakvu si pumpu ti stavil original ili si kemijal s nekom klipnom ovu je bosista sredil veli da bu sad ok rotor je bil u komi
 

Najnoviji postovi

Na vrh