• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere serija 8000 razlike ?

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Dakle, imam par pitanja:

1.) Jel 8100 isti kao 8200 ali samo pojačan na čipu i dali se osjeti razlika u snazi ?
2.) Od koje do koje godine su 7600 ccm motori a od koje kreću 8100 ccm ? Također, jel se to odnosi na sve osmice, 8100,8200,8300,8400 ? Negdje sam pročitao da samo 8400 od početka ima 8.1 litarski motor a ovi ostali da su ga dobili oko 98.g. od serijskog broja 10 000 na dalje pa me zanima jel to tako ? Kako da znam koji je motor unutra ?
3.) Kako provjeriti radne sate na njemu s obzirom da ne može prikazati preko 4 znamenke ?
4.) Jesu se oni pravili u Njemačkoj ili u SAD-u ?

Hvala na odgovorima

Pozz
 

Najnoviji postovi

Na vrh