• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere - stariji modeli?

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
Re: Don Jeer stariji modeli ?

krunox-7 jeli to tvoja zvjerka?,
moram priznati da model 4650 još nisam vidio
 
K

krunox-7

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

nije moj nego ujakov, meni je malo prevelik za voćnjak. mislim da je 86-to godište
 
D

dalibor1982

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

je pila je jer ovi stariji modeli su original amerikanci a ovi koje kupuješ pod nove oni su sklapljani od njemačke do koreje
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Re: Don Jeer stariji modeli ?

PA znam, moj stric radi u kombinatu MERETINE. Oni imamu 4755, nekoliko komada...ja sam se u tom vozo...uh...

A još onaj zvuk JD-a, dobro i novi imaju super zvuk...
 
D

dalibor1982

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

je samo jedan prijatelj ima jd-a novog i kad ga je uzeo nije prošlo ni mijesec dana riknula mu tuto kompleto prednja vuča
 
D

dalibor1982

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

marko 355 jer ideš na dane polja u os u srijedu
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Dalibore, neidem, nažalost...
 
K

kingletic

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Evo jednog naseg starijeg John Deere modela.. Oznaka je 2030. On nam sluzi jedino za utovar stajskog djubriva i bukvalno nikad ne izlazi iz dvorista. Sa njim nema sta nismo radili, bukvalno su se svi obucavali na njemu, udarali ga, slajfovali, krljali na sve moguce nacine ali on i dalje radi i jedini je traktor koji i pored svega toga nikad ne trazi nikakva ulaganja! P.S. Svinja je slucajno upala u kadar.. :mrgreen:

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
K

Karlito

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

evo malo našo sliku starijega JD koji još uvjek radi punom parom..

DSC00261-1.jpg
 
A

alen deere

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

koje je to godiste i jel se zna kolko ima radnih sati....ne vjerujem da radi bas punom parom....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Re: Don Jeer stariji modeli ?

alen deere kaže:
koje je to godiste i jel se zna kolko ima radnih sati....ne vjerujem da radi bas punom parom....

Pa radi punom parom, vjerujem, al radi samo ono što mora, ali sumnjam da taj čovjek ako ima samo toga traktora da ima više od 10 jutara zemlje :D
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Od starijih modela zakon su 2850.3650 i 4750.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Jedan čovjek je prodao Torpeda 75 i kupio 2650.
 
K

Karlito

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

alen deere kaže:
koje je to godiste i jel se zna kolko ima radnih sati....ne vjerujem da radi bas punom parom....

brat od moje bake je vlasnik ovoga jd i to je jedini zelembač na dvorištu,to je traktor iz negdje otprilike 1965-1968 i nemam pojma koliko radnih sati ima ali obrađuje podosta zemlje pa traktor mora da radi punom parom
 
J

John Deere 3650

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Mnogi majstori kažu da je xx50 bila najbolja serija JD trakora..nema elektronike,čisti i živi konjići u njemu, ma mrcina........ :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Jel ovo isto onaj Renault ili šta več?
Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Baja, te su slike strojeva predpstavljam iz hrvatske, pošto si reko da ti je strai u hrvatskoj, nego da to možda nije slikano u jednom selu nedaleko od Virovitice???
 

Najnoviji postovi

Na vrh