• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere - stariji modeli?

B

BAGERISTA

Guest
Klikni na sliku,,,pa če ti se povečat,,,,možda moraš malo sačekat........
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Što ne volim takve, dovlače izrađene traktore izvana, tu ih malo pošpricaju i uglancaju i traže naivce. Sad kad zovem neki oglas odmah pitam da li je čovjek baš radio sa strojem ili je preprodavač.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
I svi viču da je roba bez greške..........

e da da takvi su najjači hvali ga kao da je bolji od novoga a kad vidiš stroj ono tamo curi , vamo mu neš fali, tamo je staklo polupano, malo blatobrani pomotani u kabini nema nijednoga tapacirunga, gume sporske bez ripni :finga::finga: pola el. instalacije neradi i onda mi još uvali priču da traktor 89 godiše ima 2000 i neš sitno sati ...ma ništa na satu nije dirano :D ono mislim takve priče može prodavat maloj djeci
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Evo malo slika"starijih a zelenih"
Ovaj nosi oznaku 2140 AS sa prednjim kardanom



a ovaj nosi oznaku 2140 4x4 bez prednjeg kardana



 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
inace traktor je john deere 3650 a auspuh je napravio Dubravcic iz slavonskog broda i odlican je
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
ja sam imao 2130,75 konja,1974 godina nije los trktor,ali imao je jednu manu,hidro pogon na prednje tockove,koje je u potpunosti odvojen od pogona na zadnje tockove i onda je moras stalno iskljucivat...dodjes na kraj parecele,stanes na kvacilo a ne iskljucis prednju vucu i prednji tockovi te odvuku u kanala....
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
ja sam imao 2130,75 konja,1974 godina nije los trktor,ali imao je jednu manu,hidro pogon na prednje tockove,koje je u potpunosti odvojen od pogona na zadnje tockove i onda je moras stalno iskljucivat...dodjes na kraj parecele,stanes na kvacilo a ne iskljucis prednju vucu i prednji tockovi te odvuku u kanala....

hahaha ovi mi zvuči smješno kako je to moguče :confused:
a kako si isključivo prednju vuču ??? (Rućica, prekidać)
vozio sam više puta 3130 sa hidro pogonom prednje vuče ali njemu se prednja vuča pali automatski kad dođe do opterečenja nema nikakvih ručica za paljenje prednje
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
hahaha ovi mi zvuči smješno kako je to moguče :confused:
a kako si isključivo prednju vuču ??? (Rućica, prekidać)
vozio sam više puta 3130 sa hidro pogonom prednje vuče ali njemu se prednja vuča pali automatski kad dođe do opterečenja nema nikakvih ručica za paljenje prednje

to je vjerovatno nesto novije...kod ovog se prednja vuca palila na prekidac....
pokusao sam da budem pametan i prekidac premjestim ispod papucice kvacila,ali nije uspjelo...
prednju vuca je vukla samo naprijed...konstanto...ne vezano za mjenjac...
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
e to je bas glup sistem,malo mi cudno da je john deere napravi takav propust
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
e to je bas glup sistem,malo mi cudno da je john deere napravi takav propust

jeste glupo,ali treba imati u vidu da je u traktor 74-to godiste,medju prvim serijama sa hidropogonom...
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
ma sve to staji i godine i prvi model ali,ma dobro na sve se covjek navikne pa i na takav nacin koristenja
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
kolega mi ima 4440 i isto prednju vucu na hidropogon ako cesce koristi pukne mu cijev od ulja i dok skuzi ostane bez ulja
 

Najnoviji postovi

Na vrh