• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere - stariji modeli?

A

Ado

Guest
Zamolio bi forumaše da mi neko pomogne oko tipova ovog traktora sa slikama po mogućnosti recimo od manjeg modela koji počinje od 40Ks pa prema gore sa prednjom vučom ? :?:
 
B

Bobo

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Valjda mislis JOHN DEERE tj, Džon Dir (po Vuku) ;)
 
A

Alen

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Možda čovjek misli "Johan te dere"?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Koje slike, gdje je tu kaj!!!???
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Ja tu nevidim nikake slike!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :(
 
B

Bobo

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Ne citate s razumijevanjem...

"Ado" trazi od forumasa slike starijih JD modela traktora i ako itko ima neka stavi... Ne spammajte bezveze temu, ak nemate sta pametnog reci...
 
A

Ado

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

-Bobo imaš pravo što si im odgovorio svaka ti čast .
 
A

Ado

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

- Šta je sa forumašima nigdje niko na ovom portalu :?:
 
B

Bobo

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Bas i ja gledam.. .sve sto god ti pitas, rijetko tko odgovara, jer ocito te zanima nesto sto nitko ne zna :scratch

Stariji modeli JD traktora... Mislim ono...

Ne znam da li imamo ikoga kome su stariji JD modeli hobi. Znam da imamo najmanje dvojicu koji novije JD znaju na pamet i sto god hoces znaju o njima.

Predlazem ti www.google.com i trazi sto te zanima, ili jos bolje na nekim stranim forumima, ako znas koji strani jezik...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Evo ja imam sliku nekog John Deere-a. Ja stalno mislim da je to neki Zetor 6340 ili tako nešta ofarbano u JD boju.
johnderre.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Don Jeer stariji modeli ?

To i jest John Deere, ali je taj rađen negdje na istoku, mislim indija ili turska!

Ima takvih nekoliko po našim okolnim selima!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Don Jeer stariji modeli ?

ŠANANA IMT 565 kaže:
To i jest John Deere, ali je taj rađen negdje na istoku, mislim indija ili turska!

Ima takvih nekoliko po našim okolnim selima!



Joj joj, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te traktore je radio Zetor za JD.
 
B

Bobo

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Ovo je zetor sa JD motorom. Kolega imao takav traktor u super stanju, no u redove vinograda je isao na knap i morali su ga prodat, a traktor je bio ZIVOTINJA!

Jd traktori koji se proizvode u indiji, mexicu i okolo su traktori namijenjeni za trzista koja bas i nisu ekonomski jaka, te nemaju od elektronike i ostele opreme nista sto nije prijeko potrebno. Kao IMT dva svijetla naprijed, jedno radno iza, alternator, anlaser, akumulator i to je sve. Od opreme imaju mjenjac i volan ;) Takvim traktorima oznake zavrsavaju sa xx03, xx18 i xx25. Za ovu 18, nisam 100% siguran, ali ima neki takav "grbav" broj...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Ok, mario, znam da sam pročital negde na forumu da su se tam radili takvi nekakvi JD-i, pa sam mislil da je to, moja greška, vidim bobo nam je sve pojasnio!!!
To je znači ista situacije kao i IMt s deutz motorom, oni gadni zeleni!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

ŠANANA IMT 565 kaže:
Ok, mario, znam da sam pročital negde na forumu da su se tam radili takvi nekakvi JD-i, pa sam mislil da je to, moja greška, vidim bobo nam je sve pojasnio!!!
To je znači ista situacije kao i IMt s deutz motorom, oni gadni zeleni!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

IMT ima torpedo motore i samo su napravili gore sto su to uopce i pravili. Prodali su dusu vragu tim potezm. Cujem da je netko kupio traktor koji je bio u Gudovcu izlozen prije koju godinu... Zao mi covjeka...

Zetor kud je ovako i onako NEPODERIV traktor, jos mu ugradi JD motor i bajo moj, nemas s jim brige. Samo toci i vozi...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Re: Don Jeer stariji modeli ?

Hvala vam, sadznam da nije photoshop!!! :lol: :lol: :lol:
 
D

dalibor1982

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

99 godine je bio neki manji sajam u vukovaru takva tri traktora zetora sa jd motorom su bili na sajmu od onda ja nisam vidio nikog ko ima takav traktor
 
K

krunox-7

Guest
Re: Don Jeer stariji modeli ?

170 ks. ima osovinu za duple kotače.
 

Najnoviji postovi

Na vrh