• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere - stariji modeli?

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
kolega mi ima 4440 i isto prednju vucu na hidropogon ako cesce koristi pukne mu cijev od ulja i dok skuzi ostane bez ulja

IMA KOMŠIJA JOHN DEERE 2030, TO JE STROJ KOJI NEZNA ZA GODINE, RADI I SAMO RADI I NIKAD SE NE KVARI. JOŠ KAD BI MU NAPRAVIO DETALJNU GENERALKU ČITAVOG TRAKTORA ZNAČI SVAKI IZMJENJIVI DJELIĆ DA BUDE PROMJENJEN I NOV, IMO BI TRAKTOR KOJI BI TE VJERNO SLUŽIO DO KRAJA ŽIVOTA, JER SU JEDNOSTAVNO NAJBOLJI TI MODELI JOHN DEEREA IZ SEDAMDESETIH GODINA,
A OTPRILIKE OVAKO IZGLEDA; http://www.youtube.com/watch?v=C5cK2VKfnsI
I OVAKO: http://www.youtube.com/watch?v=Bjylb6Xf0Hk
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Nemora značit jer to su traktori koji su proizvedeni u americi i imaju drugačije karoserije nego ovi u europi.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ne mora značit, ali nije 4430 sigurno. nije veliki kvar na njemu, tj, nije ni kvar, nego krivo sastavljanje. zanima me koji je točno model zbog djelova. i nisam baš siguran da je amerikanac, nije ti kod nas baš bilo puno amerikanaca u to vrijeme. inače, većina tih jd-ova na potezu osijek-sl. brod je iz bivšeg pik-a đakovo, oni su ih imali more, mislim da su bili oko 50% u ukupnom broju, a imali su preko 250 traktora 70-ih godina, a 4430 je bio jedan od češćih modela.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,675
ITP, ovaj na slici ima čudan prednji most, s jako kosim kardanom. Izgleda mi kao da je netko dodal kamionski most na obični, 2WD, traktor.
Ne poznam baš JD, ali ovaj most mi ne izgleda originalan.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
i meni je čudno par stvari, ali još nikad nisam vidio niti jednog jd te snage bez prednje vuče, ali u biti to je ona čudna vuča što više odmaže nego pomaže, ali možda je bilo i klasičnih. jedino oni 2030 i slični su bili rjeđi s prednjom vučom, ali to je sve do 75 ks. šasija mu stoji ravno, točkovi izgledaju ok, e sad, svašta može biti. dosta se već prodaje, samo je pitanje jel zato što nikoga ne interesira toliko star i velik traktor ili zato jer ne valja...
 

Najnoviji postovi

Na vrh