• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ima u Klasu 6830 sa boš pumpom za 30 keka kao nov

S7 edge koristeći Tapatalk
 

Stjepan1262

Član
Tu od
18 Velj 2017
Poruka
42
Zanima me john deere 6320 ili 6420 kakvi su sto se tiče potrošnje,kvarovi...
Zanimaju me vaša iskustva i preporuke koji radite s tima traktorima ?
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
Stjepane, ako kupiš traktor u dobrom stanju, dugo će te služiti. Potrošnjom se ne zamaraj, troši svaki, a potrošnja ovisi o puno faktora. 6X20 je jedna od boljih serija Jd traktora. Poznanik u firmi ima nekoliko komada 6020 serije i 6030, kaže da je serija 20 puno bolja, rade po 20 000 sati bez ozbiljnijih kvarova. Bolje uzeti stroj i sa više sati, ako je uredno održavan
 

Stjepan1262

Član
Tu od
18 Velj 2017
Poruka
42
Vecinom se ti traktori prodaju iz uvoza sa malo sati sto mi je sumljivo... Radie bih kupio od covjeka koji ga ima duže vrijeme i da znam da mu sati nisu skidani ...
Na sto bih "posebno" trebao obratit paznju pri kupnji ?
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
Nisam neki mehaničar, po meni pripazi da ti gume budu u skladu sa cijenom, da nigdje ne curi ulje, isprobati u radu. Ja bih na tvom mjestu poveo mehaničara, servisera. Bolje dati malo više novaca da ga netko pregleda, ali budeš mirniji. Ili nekoga tko ima iskustva sa točno tim traktorom. naravno ako ima servisnu knjižicu, račune od mijenjanih dijelova. Jer najvažnije stvari i potencijalne najskuplje kvarove okom ne vidiš. Ako ulje negdje i slini, promijeni se neka gumica, semering, nije skupo.
 

Darko77

Novi član
Tu od
26 Sij 2017
Poruka
2
Dobar dan. Ja sam Darko iz Karlovca, odnedavno sam vlasnik John Deera 6530 premium. Zadovoljan sam s traktorom, bar za ovo malo vremena šta sam radio s njim.
Imam jedan problem, traktor je bio ugašen, samo kontakt uključen, pojačao sam radio do kraja na par sek i samo je radio ugasio, više ne pali, mrtav je. Na traktoru mi pokazuje gresku 444,04,piše da je napon slab.. ne znam na šta se to odnosi..
možda netko zna da pomogne bio bi zahvalan..

pozdrav
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Akumulator je prazan

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Darko77

Novi član
Tu od
26 Sij 2017
Poruka
2
Nebi rekao da je akumulator prazan kad pali traktor ko novi.. puni ga na 13,3 v, milsim da je ok..
Svejedno hvala, stavit ću ga na punjač malo ću vidit šta će reć..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Jbg, ja sam te skužio da traktor više ne pali.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

traktorfan

Novi član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
15
Pozdrav,
imam jedan problem kod svog John Deera 6610, pa sam se odlučio, da vas molim za pomoč.
Problem je sljedeči; kad mi se traktor ugrija na djelovnu temperatura, neče da ljepo laufa na standgasu, neopterečen. Malo se spuste a malo dviigne broj okretaja, a to mi ide na živce. Međutim, to ništa ne utječe na snagu motora.
Pumpa nije kriva, jer sam je več dao pregledati, a sad više neznam, šta bi moglo biti.
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Dali netko zna šta znači ova lampica? Radi se o John Deere 6110 i to se pali nakon dužeg rada s malčerom. Hvala.

 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
Visoka temperatura ulja hidraulike

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Hvala na odgovoru. E sad dali se to može kako sprijčiti jer kiler od ulja se cesto ispujue i nije zaštopan pa se svejedno to događa pogotovo na ovim visokim temperaturama i dali to može štetiti ako se radi ili vozi tako. Temperatura motora prijeđe pola ali je uvijek u zelenoj zoni. Možda je i indikator otišao i gdje se on nalazi?
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
Pa da moze bit da je indikator, ali ne znam gdje je. To bi trebo pitat nekog majstora.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Teško da je indikator kriv, obzirom da se odmah ne pali lampica, već kad se ulje zbilja zagrije. Imjeri temperaturu ulja kad se lampica upali, pa budeš znal na čemu si.
 
Na vrh