• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,233
Nek samo sluzi, i da je ispravan. Malo je previse para.... ali ak si ga bas ciljao i raditi ce 1000 rs otplatiti ce se brzo...
Gledam vani cjene takvog, oko 30 se vrte
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Pa da je i 15 tisuća radnih sati nije strašno, pogotovo jer neće biti u punom opterećenju.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Nece raditi ni blizu toliko, ko ni jedan drugi kod mene, preskup je svakako, a gledao sam noviju braću, na svakom je nešto falilo ili je imao manu neku...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
6420 nisam uopće našao koji bi mi zapeo za oko, a 6330 ili 6430 koji sam gledio, ili farbani, ili mu nešto fali jer sam tražio 3 para, zrak i tls, i na većini su karike bile u banani, svi puhali na mjerač.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Jel ima netko podatak koliko ide ulja u 6410 u motor ? Trebam naručit za oba pa da znam.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
12L internet kaže. Ne znam kak su cijene, jel najisplativije dvije kante uzet i gotovo.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Evo ga, prinova je doma već par dana, 6200, 1997. godina, 17000 eura.
Možda je velika cifra, ali nam se baš svidio i odlučili smo se na kupovinu.
Traktor je ofarban, kao što se i vidi.

Zya6xkr.jpg


rc3U2xS.jpg


aEdsb6Y.jpg


ej1ApSU.jpg


hobWUdd.jpg


EaqvnFI.jpg
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Stvarno je star...
Još iz vremena dok su pepeljare ugrađivali 🤭 :ROFLMAO:
Istina, star je, ali eto, za nešto novije se ipak nema, neka ide dobro i bit će dobar 😅

@marijogjulic Šta si se bacil u investicije… Traktor, novi plug, nove tanjurače… Jel ti razmišljaš kak je susjedima kad to sve moraju gledati? 😉😁
Hehe, a neka gledaju, do sad sam ja gledao 🤣🤣
 

Najnoviji postovi

Na vrh