• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Pa očito onda nemrem biti baš tak loš, ak se s tobom družim.
S kim si, takav si :D:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Moj kombajn je za prodati ako koga zanima,jeftino dam samo da prodam,i poberem soju.
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
kava su vam iskustva s john deere kombjnom cca 90 tih godišta,,zanima me radi djelova i ostalog
-na sto treba obratiti pažnju kod kupnje
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Novi stroj u firmi :)
John Deere W650i

NsUl5Ri.jpg


vmh69G9.jpg


1oXEYxa.jpg


xRfOK1D.jpg
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Zato što imamo već jelena, a i traktori su jeleni, dobri se pokazali i zašto onda mjenjati :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Claas je ipak Mercedes među kombajnima...bar tak vele :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Ma šalim se.
Sretno vam bilo i uživajte u radu.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
602
Jel ima netko informacije ili iskustva s CTS kombajnima? Tj 9780i cts
 

Hju64

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2020
Poruka
129
Pozdrav!
Ljudi, jel ima tko John Deere 330 kombajn, to je 1975 otprilike godište. Imam jednog na piku, a motor mu troši ulje, ali gazda ima drugi ispravan koji treba samo premontirati. Ima neke manice koje bi se dale riješiti, ali postoji problem. Naime kolko vidim visok je oko 3 metra, motor je gore na sredini, a mi smo na brdovitom terenu. Jel ima tko iskustva s radom na nagibima i jel postoji rizik (uvijek postoji) od prevrtanja? Ako ima tko iskustava može i u pp, puno hvala!
 
Na vrh