• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jonsered

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Jedno hitno pitanje , jonsered 630 , jeli ima neki huskvarin ekvivalent za nju ?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Pošto vidim da nema ove teme evo je

A povod je što sam večeras telefonom zagovorio jednu 630ku :rolleyes: sutra idem po nju
Kako mi rekoše to je ekvivalent za H268 a nju imam u lošem stanju pa bi mogla da mi posluži za rezervne dijelove :icon_pidu:
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Daj mi objasni o čemu se sad tu radi jer te ja ništa ne kužim.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Objasnit ću dok dobavim mašinu :icon_thumright:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Prinova je stigla i puštena u pogon nakon srečivanja puknutog dekla i novog mača , za sada kineski jer nije bilo u lokalnoj radnji ništa bolje , cijena smiješnih 15 evra
Lanac je OREGON

A evo i dekla koje sam morao sanirati , sve sam lijepo ubrusio i zalio tečnim metalom , onda sam na taj tečni metal nalijepio aluminijumsku pločicu da dobijem mehaničku čvrstoću
Za sad sve stoji i drži , vidjećemo koliko će to potrajati
 

Prilozi

  • photo0248.jpg
    photo0248.jpg
    65.3 KB · Pregleda: 408
  • photo0249.jpg
    photo0249.jpg
    81.3 KB · Pregleda: 517

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
ja sam tecnim metalom zalepio rezervoar drzi super ,pregazio sam ga letos traktorom inace testera,je 2150 ,mac sam i ja stavio kineski vec dve godine secem s njim i ko da je stavljen pre dva meseca ,savo da te dugo sluzi,ono kilo pecenja sto ti dodjem ohladilo se.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Prekjuče i danas je bio ful test ove mašine , ja sam zadovoljan skroz sa njom
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas sam moju jonsericu champion počastio novom vodilicom i lancom,jao kako je uživala u rezanju,strašno dobra i jaka motorka
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Vjerujem da si ti više uživao sa novim lancom i vodilicom , dok se ne otupi :icon_madu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jučer sam gledao malo cijene novih pila u toj trgovini gdje sam uzeo vodilicu i lanac,da se smrzneš od cijena,mislim da ova moja bude kod mene dok god bude dijelova,sada moram na maloj jonseredici isto promjeniti lanac i vodilicu ali i lančanik,ona opet ima svoje poslove za odraditi,jedino me sada kopkaju lude ideje oko ovih novih na akumulatorski pogon ,ono za malo noćne akcije u državnoj šumi,:icon_weed::icon_weed:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
danas sam moju jonsericu champion počastio novom vodilicom i lancom,jao kako je uživala u rezanju,strašno dobra i jaka motorka

Daj stavi slike motorke sa novom vodilicom,da vidim koji je to model i koja godina.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joseredc3_zpse7547fa5.jpg
[/URL],
jonseredc2_zps2e90bad9.jpg
[/URL],
jonseredc1_zps0c577e89.jpg
[/URL],Evo moje pile,mala sekica čeka isto obnovu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Vodilica +novi lanac ,420 kuna,vodilica bez zvijezde na vrhu cijelih 200 kuna skuplja
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Budemo vidjeli,danas sam skurio 4 rezervara ,samo sušci,režem na kratko,promjer je od 15-25 cm,ima još nekih 4-5 rezervara takvog drveta za ispilit pa čemo vidjeti,kako bude izgledala
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
i kako ti se ponasa ta vodilica,,,ja moram uskoro uzimati 4 vodilice pa se malo raspitujem

duromatik vodilica se nemože usporediti sa rolomatikom je skuplja u startu ali u konačnici si prošo jeftinije
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
nisam jos nikako koristio duromatik...do sada se isle sve rolomatik i ti pretezno oregon sa kojim sam zadovoljan..Sada cu uzeti husqvarna vodilice da i njih isprobam
 
Na vrh