• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOSIP 1

J

JOSIP.1

Guest
toma84 kaže:
Kod mene ko ne obrađuje ode meja :mrgreen: A ima koji ti i odoru makar i radis svoju zemlju

ha ha, ima toga i kod nas, od pustog zemljista svatko voli malo otpilit, bas imam slucaj jedne table 14 ha sto sam dobio nedavno drzavno, sa svake strane medje fali 10 m, prije kad je to bilo pikovo, pilili su kako je tko htjeo. :D :D :D
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A kod mene dva frajera tako su ludi. Ovaj mu mune jednu brazdu,a drugi odma natrag min dve. Veli mi on,nek nastavi i dalje prioravat ak oce, bit ce mi veca ledina :blackeye
 
M

mladen

Guest
kolko tije konja 7495, i kolko te je izaso 6480 i kod koga si ga kupijo
 
J

JOSIP.1

Guest
7495 je 200 ks, 6480 je 150 ks, i kad sam ja kupovao bio je 52000€ +pdv, danas je sigurno nesta skuplji.

svi su od oro international
 
M

mladen

Guest
jesil zadovoljan sa servisom i gdje se oni nalaze i sta mislis kako bi funkcionisalo posto sam ja u brckom BIH
 
J

JOSIP.1

Guest
ja sam zadovoljan, ali najbolje da se osobno raspitas, firma ti je u vrbovcu, selo luka.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
JOSIP.1 kaže:
ja sam zadovoljan, ali najbolje da se osobno raspitas, firma ti je u vrbovcu, selo luka.
Josipe, zaboravil si reći da je šefica marketinga, gđa Ana komad :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ZJ kaže:
JOSIP.1 kaže:
ja sam zadovoljan, ali najbolje da se osobno raspitas, firma ti je u vrbovcu, selo luka.
Josipe, zaboravil si reći da je šefica marketinga, gđa Ana komad :mrgreen:

a ana ojeeeee, jako dobra opaska , kak bi rekli melem za dušu 8)
 
J

JOSIP.1

Guest
ZJ kaže:
JOSIP.1 kaže:
ja sam zadovoljan, ali najbolje da se osobno raspitas, firma ti je u vrbovcu, selo luka.
Josipe, zaboravil si reći da je šefica marketinga, gđa Ana komad :mrgreen:
:D :D :D :D
ha ha ha, nesmijem ja tak sta pisat, da mi mala procita, pa da me za jaja objesi, al slobodno vi komentirajte.


stavit cu, malo cu sad slikat kad krene posao, imam nesta s oranja i vadjenja repe slika, al to sam vec postavljao po raznim temema pa mi se neda ponavljat
 
P

pf-steyr

Guest
I jel bilo kakvih problema do sada i koliko si sati natuko.....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ljudi, ak ste danas gledali cijelu poljoprivrednu emisiju, mogli ste vidjet našeg člana Josipa 1 kako je imao kratki govor!!!

ja mislim da je to bio on i po imenu i po prezimenu!

Nema ga nešto na forumu, da na se javi i potvrdi ovo!!!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Ljudi, ak ste danas gledali cijelu poljoprivrednu emisiju, mogli ste vidjet našeg člana Josipa 1 kako je imao kratki govor!!!

ja mislim da je to bio on i po imenu i po prezimenu!

Nema ga nešto na forumu, da na se javi i potvrdi ovo!!!

da bio je on, vidio sam ga i ja :!:
nekak kolega agronom mi slabo je aktivan, pa josipe gdje si :?:
 
J

JOSIP.1

Guest
jesam, bio sam, kao sto vidite sad sam medijska zvijezda....

bio bi i malo duzi, al skrate oni to fanj...

vidite, ja se moram borit za vase guzice. i kukat hrvatskoj javnosti...

valjd ce i mene jednom potplatit s kojih 1000 ha ili novim kombajnom ili necim drugim, a onda zbogom televizijo i problemi..... haj lajf.... :?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Oooopa, drago mi je da si nas se sjetio malo ''obići'', inače kak ide posel?!?!?
 
Na vrh