• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

josip_ng

J

josip_ng

Guest
bok svima ja sam josip iz nove gradiske vec duze vrijeme pratim vas forum jer me dosta stvari zanima.....od mehanizacije imamo imt 560 dvobrazni plug 12 coli jednobrazni 12 tanjurave 24 diska,zubace i nekoliko prikolica te motokultivator bertolini 8ks s frezom...pozdrav svima
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
svako ti dobro i puno uspjeha u daljnjem životu:rolfer::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ima sam i ja 560....odličan traktor,,,jedino je u okretu,,,slabiji,,ima mali hod volana,,,odnosno,,okreta..:pali je zato pun snage....
 
J

josip_ng

Guest
ma ja sam jako zadovoljan s njime samo me sad muci hladnjak iscupalo se u gornjem djelu ona stanga sto drzi hladnjak da se neklima toliko pa sad to moram nekako rijesiti...
 
B

BAGERISTA

Guest
ma ja sam jako zadovoljan s njime samo me sad muci hladnjak iscupalo se u gornjem djelu ona stanga sto drzi hladnjak da se neklima toliko pa sad to moram nekako rijesiti...

Dole s njim,,,i neka ti ga zalotaju,,,kako spada....i pazi da ne nateže,,kad ga montiraš,,,...
I posebno obrati pažnju na bateriju,,,,jer ako ti pusti kiselinu,,,onda ventilator uvuče u hladnjak,,i odu čelije...........

To sam i ja radija davno,,,jedna firma u zg,,,mi je mijenjala sače komplet..........
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Pozdrav i tebi Josipe samo reci nam sa čime se baviš.
 
J

josip_ng

Guest
inace se bavim sa svime pomalo.drzimo sad dosta svinja ali nista puno za svoje potrebe i nesto malo za prodati.najvise se bavim prijevozom drva iz sume građevinskog materijala i iznajmljujem skelu nesto sto imam... nadam se da slike rade i evo danasnjeg rezultata posla puklo rudo na sumskoj prikolici...
 
J

josip_ng

Guest
ma nasao sam ja majstora samo sad mi traktor stalno treba tak da nemogu ga sad rastaviti kad stalno imam posla a novi kod nas kosta 1200kn...
 
B

BAGERISTA

Guest
da samo pazi da ti ne popuca u nosačima dole,,,,jer onda je sva visina njega na njim dole,,pa postoji mogučnost da popuste,,,,,,ali vijerovatno neče,,,,,samo napravi čim prije.......:blackeye
 
B

BAGERISTA

Guest

reci mi jel ti ovo dodatna punpa od hidraulike,,,,, ispod boshpunpe....:scratch
Jako ljep očuvan,,,svaka čast,,...ljep se održava........:supz::supz:
A vidim i da se drva krcaju bez milosti,,,ima ča potezat,,,,.
 
J

josip_ng

Guest
ma danas sam vozio oko 11 metara frisko rusene bagre i pukne mi rudo ali inace nema poteze on bez problema ta pumpa je kak je kupljen nov jer mozda ima veze jer ima hidraulicni volan i da napomenem to je njegova prva boja jos traktor je 85.godiste....
 
B

BAGERISTA

Guest
Kažem,,,jako uredanča se sa slike vidi...........:supz::supz:
Nek te služi i dalje,,,kako i do sad..:partyman::partyman:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Pozdrav i dobrodošao !
Ja isto imam 560 i isto mi je pukla ta štangica, i dao sam lotati kod limara i opet je pukla...
Htio sam je opet dati lotati ali mi je jedan majstor rekao da ona nije ni potrebna
Pa sam tu štangicu fino olabavio a mjesto koje curi silikonirao...Nije majstorski ali služi i što je najbitnije ne curi.
 
J

josip_ng

Guest
reci mi jel ti ovo dodatna punpa od hidraulike,,,,, ispod boshpunpe....:scratch
Jako ljep očuvan,,,svaka čast,,...ljep se održava........:supz::supz:
A vidim i da se drva krcaju bez milosti,,,ima ča potezat,,,,.


bok
-ruda ti je od neke tanke cijevi,šta ne staviš tubing ili još bolje onaj -u -profil 2 kom. i trpaš koliko stane a i brže možeš voziti[/QUOTE]

rudo je inace bilo kardan od velikog kamiona i dole je napuklo bilo kad sam ju dizao polugom punu tereta i danas je dokraja puklo...
 
J

josip_ng

Guest
ma meni je ona stopica sa hladnjaka ispupana a silikoniro sam ja to i nepusta dok je u radu a cim ugasim traktor vec malo fali vode...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
rudo je inace bilo kardan od velikog kamiona i dole je napuklo bilo kad sam ju dizao polugom punu tereta i danas je dokraja puklo...
Kardan je opterečen na uvijanje, a rudo na savijanje ;)
Hladnjak se može zalotati, ali ništ se nebu dogodilo jen čas ni ako nebu zalotan (onaj za 1200 kn se teško ili nikako ne lota).
 
Na vrh