• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kabina za Ursus C-360

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Nečeš kod Hubzina novu ?

Koliko znam kod njega ima samo ona velika Zetorova kabina, nema onih koje su original dolazile sa Ursusima, pasala bi mi čak i od Štorea kabina. Treba mi kabina da ga mogu registrirati, kabina ili arnjevi, a arnjevi sa atestom koštaju nekih 1600 kn, još malo dodam i kupim kabinu i kad pada kiša ne moram se bojati da ću pokisnuti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,807
Nečeš kod Hubzina novu ?

Koliko znam kod njega ima samo ona velika Zetorova kabina, nema onih koje su original dolazile sa Ursusima, pasala bi mi čak i od Štorea kabina. Treba mi kabina da ga mogu registrirati, kabina ili arnjevi, a arnjevi sa atestom koštaju nekih 1600 kn, još malo dodam i kupim kabinu i kad pada kiša ne moram se bojati da ću pokisnuti.
Baš malo, jednu nulu. Ako je nova u pitanju
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Baš malo, jednu nulu. Ako je nova u pitanju
Ako je nova u pitanju onda da, al rabljene original od te serije ili od Štorea( za njega znam provjereno da se bez većih problema može pripasati) bi se mogla nać dosta jeftinije, ima tu u blizini jedan čovjek original Ursusovu, jedino bi ju trebalo prebojat, cijenio bi ju 2500 kn al još se predomišlja da li bi ju prodao ili ne.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ne treba više atestirani arnjevi nego pitaj u Haku kakvi moraju biti ja sam ove godine radio 3 arnja za pajdaše i registrirani su prvi put iako su stari .
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Ne treba više atestirani arnjevi nego pitaj u Haku kakvi moraju biti ja sam ove godine radio 3 arnja za pajdaše i registrirani su prvi put iako su stari .

Kako to mislite da su stari? Ja svog Zetora 3511 bez problema registriram bez arnjeva i bez kabine, al sa Ursusom je to već problem. Baš ću otići idući tjedan ako uhvatim vremena do HAK-a i priupitati.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Kakve imas blatobrane oble na ursusu? Ja sam kupio svojem kabinu od starog 355 Pancevo sigurnost i to za sitne pare slucajno naletio inace mislim da ti pase i od malog urususa iste su...
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Kakve imas blatobrane oble na ursusu? Ja sam kupio svojem kabinu od starog 355 Pancevo sigurnost i to za sitne pare slucajno naletio inace mislim da ti pase i od malog urususa iste su...

Da, obli su blatobrani, od 355 i ja mislim da bi odgovarala, al od 335 baš i nisam siguran, makar svašta se može pripasat, čovjek iz susjednog sela metnuo neku prastaru kabinu od Zetora 2511, al ak to metneš ima mjesta sam za vozaća i ništa više.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Da, obli su blatobrani, od 355 i ja mislim da bi odgovarala, al od 335 baš i nisam siguran, makar svašta se može pripasat, čovjek iz susjednog sela metnuo neku prastaru kabinu od Zetora 2511, al ak to metneš ima mjesta sam za vozaća i ništa više.

svaka je takva jedino ak kupis od zetora bila je jedna u oglasu za 4500 kuna zetotrova sa blatobranima... meni je najbolja ona koja je na kockastim blaobranima i ti su blatobrani bas dobri trakor izgleda potpuno drugacije i masivnije!



Uploaded with ImageShack.us

s tima da je ovdje kombinacija 16.9 28 7.5-16
 
B

bosniahos

Guest
,

Evo maloprije sam ija tražil kabinu ali nešto nisam napisa dobro ovo ono pa ovim putem bi zamolil ako netko zna za kabinu od nekog manjeg radnog stroja,treba imati barem prvo staklo a ako ima sva još bolje.Hvala.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kako to mislite da su stari? Ja svog Zetora 3511 bez problema registriram bez arnjeva i bez kabine, al sa Ursusom je to već problem. Baš ću otići idući tjedan ako uhvatim vremena do HAK-a i priupitati.

Mislim da su stari traktori prvi put registrirani i treba jaram ima tu puno verzija ako je reg bez kabine do tad i tad onda može bez kabine treba potvrda od MUPa ako se ne vidi u prometnoj itd zato pitaj HAK no garant arnjevi ne moraju bit atestirani od ove godine jer kod nas u 5 mj ove godine puno više reg traktora . ja sam tri arnja radio po preporuci HAKa i sve ok .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Mislim da su stari traktori prvi put registrirani i treba jaram ima tu puno verzija ako je reg bez kabine do tad i tad onda može bez kabine treba potvrda od MUPa ako se ne vidi u prometnoj itd zato pitaj HAK no garant arnjevi ne moraju bit atestirani od ove godine jer kod nas u 5 mj ove godine puno više reg traktora . ja sam tri arnja radio po preporuci HAKa i sve ok .

Evo samo da vas uputim u propise jer sam zvao prošli tjedan u hak baš vezano za kabinu jer ju nemam u papirima a stavil bi i stvar je sljedeča za prvu ugradnju i unos u papire (traktor je c355):

papir od vlasnika gdje je nabavljena i sa kojeg je traktora skinuta, po mogučnosti broj šasije, dobro ga je imati ali nije obavezan

obavezno je napraviti kratak opis ugradnje, znači kako je pričvrščena osigurana od odkidanja, sa kolko šarafa.... i na to sve skupa ide vaš potpis
p.s. sva stakla i vrata su obavezna to ne moram posebno pisati

odlazak u stanicu za tehnički pregled i prijava na atest,
590kn+pdv+biljage+promjena papira ako zadovoljava atest
znači to zadovoljstvo vas košta uz kabinu još cca 1000kn:heart::partyman:

ako se mene pita, čista ciganija......:madmana:
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Evo samo da vas uputim u propise jer sam zvao prošli tjedan u hak baš vezano za kabinu jer ju nemam u papirima a stavil bi i stvar je sljedeča za prvu ugradnju i unos u papire (traktor je c355):

papir od vlasnika gdje je nabavljena i sa kojeg je traktora skinuta, po mogučnosti broj šasije, dobro ga je imati ali nije obavezan

obavezno je napraviti kratak opis ugradnje, znači kako je pričvrščena osigurana od odkidanja, sa kolko šarafa.... i na to sve skupa ide vaš potpis
p.s. sva stakla i vrata su obavezna to ne moram posebno pisati

odlazak u stanicu za tehnički pregled i prijava na atest,
590kn+pdv+biljage+promjena papira ako zadovoljava atest
znači to zadovoljstvo vas košta uz kabinu još cca 1000kn:heart::partyman:

ako se mene pita, čista ciganija......:madmana:

Vaš traktor je predpostavljam već registriran? Ja bi svog tek sad prvi put registrirao, pa neznam da li to nešto mjenja na stvari.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Evo samo da vas uputim u propise jer sam zvao prošli tjedan u hak baš vezano za kabinu jer ju nemam u papirima a stavil bi i stvar je sljedeča za prvu ugradnju i unos u papire (traktor je c355):

papir od vlasnika gdje je nabavljena i sa kojeg je traktora skinuta, po mogučnosti broj šasije, dobro ga je imati ali nije obavezan

obavezno je napraviti kratak opis ugradnje, znači kako je pričvrščena osigurana od odkidanja, sa kolko šarafa.... i na to sve skupa ide vaš potpis
p.s. sva stakla i vrata su obavezna to ne moram posebno pisati

odlazak u stanicu za tehnički pregled i prijava na atest,
590kn+pdv+biljage+promjena papira ako zadovoljava atest
znači to zadovoljstvo vas košta uz kabinu još cca 1000kn:heart::partyman:

ako se mene pita, čista ciganija......:madmana:


Ne bih se bas slozio sa tvojim tvrdnjom jer koja je logika radit atest na kabinu koja je proizvedena u tvornici ? Po meni ova tvja prica drzi vodu samo ako je u pitanju samogradnja,ali nemora bit mozda su postrozili kriterije uglavnom ja sam samo dao upisati kabinu i to je to....inace je bila kabina Pancevo sigurnost sa ursusa 355.a stavljena na u 360.
 

Najnoviji postovi

Na vrh