• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kad muškarac voli muškarca/žena ženu

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Evo mislim da ovakvih (de)formacija ima i na selu, dakle u poljoprivredi pa dajmo im da budu RAVNOPRAVNI.Ovdje u ovoj temi mogu svi iznosit svoja mišljenja ZA i PROTIV....mogu se navoditi razni primjeri recimo krava voli kravu konj konja itd.i to je ljepo , zar ne ?Budimo Liberalni, i gledajmo svijet u šarenim bojama!
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Dobra tema!
Imam ja jedan slučaj za analizu
Ako moj pas (njemački ovčar)voli svog kolegu psa (terijera) a zajedno ganjaju i nevole mačke dali to znači da su oni (de)formirani?
I tko je ovdje u neravnopravnijem položaju-psi ili mačke ?
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Mačke su istog spola (ženske),za tuđe neznam kojeg su spola ali nevole ni njih.
Možda bi ove mačke iz susjedstva trebale napraviti neku paradu ili pride da mi svi okolo znamo kojeg su spola i orjentacije ?
Ili bi to ipak trebali napraviti moji psi?
Sad sam i ja totalno zbunjen!
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Paradu obavezno treba prijaviti da se organizira osiguranje ,pozvat kojeg munistra i tako to ...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ja bih organizirao straight paradu, s pecenim janjcima, odojcima, vinom, pivom i ostalim poljoprivrednim proizvodima nasih forumasa. Garantiram odlicnu zabavu...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Jedan djed u mom selu da bi bio ko toboz blag i pristojan veli "federi" ahahahaaha...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Zamisli paradu bikova po selu a prvi nosi zastavu duginih boja a sastrane stoje drugi bikovi i bleje :mrgreen:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Jedan djed u mom selu da bi bio ko toboz blag i pristojan veli "federi" ahahahaaha...

Pojma nemaš KIČO to ti se danas zove istraživanje.
zadnje kad sam srel istraživače koštalo me,:madmana:
no ajd dobil sam besplatan smještaj tu noć i doručak:rolfer:.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Pojma nemaš KIČO to ti se danas zove istraživanje.
zadnje kad sam srel istraživače koštalo me,:madmana:
no ajd dobil sam besplatan smještaj tu noć i doručak:rolfer:.
ovo bi moglo u temu vicevi ali nije vic nego stvarno zamišljena situacija.
molio bih one koji su čuli da malo šute da čujemo i druga mišljenja.
ovako....kolona od 10 pedera, svi su "priključeni"...i sad pitanje...koji u toj koloni može najviše uživat u svom poslu.
uz odgovor molim obrazloženje...i na kraju da malo pomognem...samo jedan od njih.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,528
a vele splićani da su sad sve ljude u duginim bojama snimili sa balkona...
budali mahneš, a on se lijepo narikta da ga poslikaš... :rolfer:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ovo bi moglo u temu vicevi ali nije vic nego stvarno zamišljena situacija.
molio bih one koji su čuli da malo šute da čujemo i druga mišljenja.
ovako....kolona od 10 pedera, svi su "priključeni"...i sad pitanje...koji u toj koloni može najviše uživat u svom poslu.
uz odgovor molim obrazloženje...i na kraju da malo pomognem...samo jedan od njih.
dečki u plavom me otpeljli i smjestili me u sobu koju zovu čelija,a striček zovu ga sudac ispostavil račun nekih 900kn.
i neko veli da je na Jadranu u hotelima skupo.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
A kak su priključeni,s čim, daj malo više podataka...mislim ovi deripe.I da, ja jako podržavam njihovo javno pokazivanje ,demokratska smo zemlja i nevidim zašto nebi i na čelu nosili natpis -JA sam derpe ili balez.Apeliram na sve da im se daju i poštuju sva prava!I naravno tema se odnosi na ŽIVOTINJE ,ipak je ovo poljoprivredni forum,tak da netko ne pomisli na ljude drugčijih sex sklonosti ili kaj vezano uz to, od toga se ja ograđujem i vrijeđanje istih najoštrije osuđujem.
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ja znam odgovor na gore postavljeno pitanje.
trebam li se zabrinuti? :eek: :scratch

:oops:
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav forumašima najboljeg poljoprivrednog-foruma com!, dobra tema!., aj da i ja ku dodam., možda bude i pametna?! ...

., tibor88!, i ja znam odgovor!., pa po nekakovoj logici stvari., onaj zadnji bi trebal samo uživat, heheheee.- ...

., Narode moj!., neka se ljudi volidu jer i sam Bog! ljubav zagovara!., ALI, uvik taj ALI., neka oni tu svoju ljubav meni na nos ne nabijadu???., ki će onaj KARNEVAL ili kako se već zove platit?., oni se zekadu i svitimo putujedu?!., a ki to plaća?., e moj Narode!, pa te zeke-peke plaćamo MI., ili nas malo ča smo još zaposleni? ...

., nemam niš protiv nikoga i neka se svaki voli sa čim i kako oće i more., samo neka onda ON plati to svoje voljenje ALI bez mene!.- ...

., aj Bog!, moj Svite!, čitamo - pišemo se ...
 
G

GROF

Guest
., mišljenje, daje se.-

biiiiiiiiiiip, zao mi je, netocan odgovor :weedman:

., heheheee., meni ni žal., ionako TOČAN odgovor niš ne dobiva, netočan niš ne gubi, tako DA, samo VI dajte ki znate?, eto stvarno neznam., možda ipak neke stvari treba isprobat., eh., pa sve je to za ljude! ... :mrgreen: ...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
nisam isprobao niti planiram, ali znam odgovor, izgleda da je u vlakiću onom prvom najbolje.:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Davnih dana, za prve takve manifestacije, je jedan naš muzičar kojeg ja dosta cijenim izjavio da mu je apsolutno svejedno tko je tko i kakve je orijentacije, ali da bi to trebali ostaviti u svom ormaru, a ne iznositi to pred ostali svijet..

Znam da oni traže svoja prava, ovakva ili onakva, te žele da ih se smatra ravnopravnim u društvu. U neku ruku ih i podržavam, u drugu mi je svejedno jer me apsolutno ne interesira nečija seksualna orijentacija.

Sad idemo logikom:
Onaj homoseksualac/ka koji živi svoj život, oblači se lijepo ali i normalno, ponaša se kao i svi ostali ljudi kojekakvih nazora, to je taj/ta koji nikome ne smeta i nitko njemu ne smeta i u načelu ostvaruje svoja prava..
Onaj koji se čudno šiša, još čudnije oblači, odstupa od svih podnošljivih društvenih normi i javno izjavljuje svoje stavove o seksu i ponaša se arogantno (tipa oni homići u američkim serijama, histerični i puni sebe), sam po sebi se ne može uklopiti u većinu, te ga se smatra nenormalnim i bolesnim od strane ostalih..
Ako je čovjek dobar prijatelj, k tome inteligentan i ima dobar karakter, bez nepotrebnog kiča i predstave, meni je svejedno koje je seksualne orijentacije. Glavni da je dobar 'čovjek'..
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
nisam isprobao niti planiram, ali znam odgovor, izgleda da je u vlakiću onom prvom najbolje.:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
nije bitno jel netko od nas probao ili planira, ali to je zamišljena situacija a tebi ocjena negativan, odgovor nije točan. da razjasnim prvom nikako jer samo prima a ispred sebe nema kome da daje, razmislite malo...samo jedan može potpuno uživat u vlakiću..
 
Na vrh