• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kad smo počeli voziti traktore ?

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Budući da nisam našao temu o stažu na traktoru otvaram istu . Moj radni staž je počeo 17,03,1974 tako da više od 40 godina mučim sebe i traktore :mur:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,162
Moj je počeo sa 7 godina,kad smo vozili bale susjedu,prva spora ,ja vozim ovi slažeju na prikolicu..znači prije 10 godina
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
I moj je počeo tamo sredinom-krajem 80-tih...

Nekakav deutz ili eicher je bil u pitanju 1 cilindar. Kasnije 80-tih zetor 4712...

znači min 25god...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E dečki - ima jedna teta koja vas šiša - ja se sedamdeset sedme udala - a traktor već naveliko vozila - tamo,od neke sedamdeset i treće dečeci.Prošloga stojeća.Ilitiga bar 41 godinu ja ganjam traktore.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,527
Moj radni staž na traktoru od 1979 na velikom MEDI koji je još uvijek u dvorištu i još uspješno privređuje. Znači oko 35 godina još malo pa duplo punoljetan:(sweat)::icon_pidu:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
2011. godine sa svojih nepunih 14 samostalno počeo voziti traktore i auta... Evo, već četvrta godina :icon_fU:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
E dečki - ima jedna teta koja vas šiša - ja se sedamdeset sedme udala - a traktor već naveliko vozila - tamo,od neke sedamdeset i treće dečeci.Prošloga stojeća.Ilitiga bar 41 godinu ja ganjam traktore.

Ufatičemo mi tebe, ti nas više nikada
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bi bio nasretniji da nikad nisam počeo .. i da je moj otac umjesto traktora kupio plac na otoku krku ili još bolje na silbi .
Sad bi lovio ribe s mula umjesto da lovim gotovinski popust za djelove .

vaš vlč.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ja bi bio nasretniji da nikad nisam počeo .. i da je moj otac umjesto traktora kupio plac na otoku krku ili još bolje na silbi .
Sad bi lovio ribe s mula umjesto da lovim gotovinski popust za djelove .

vaš vlč.

IMa u tome nešto, ima :)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
jel se nama koji ganjamo Vladimirce računa dupli staž?:(happy):
ovog redovitog imam skoro 30 godina...:icon_cool:
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Počeo sam voziti sa nekih 11-12 godina URSUSA C-360, znaći od onda već skoro 15 godina staža.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja se tih dana ni ne sjecam,ali mi je stari rekao da sam prvi put samostalno vozio tam negdje 1996., sa 6 godina... kombinacija- zetor 5011 i kombajn za krumpir!
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Vecina je pocela voziti kao djeca medju njima sam i sam, ako se racuna ono povremeno i rijetko po njivi onda mogu reci da vozim od 5 godine,ali konstantno i samostalno sigurno vozim od 8 godine jer tad sam vec mogo da savladam kvacilo i da se bar malo vidim iza volana,.
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Ja sam počeo sa 6 godina kad sam vozio po dvorištu i parkiro ga u garažu :(rofl):
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
854
Ja sa 2 god sjedio tati u krilu i vrtio volan,a s 3 sam išao s traktorom u vrtić.:(emo):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A moja kćer sa minus deset dana života - ja prvog šestog vozila traktor sa dvije prikolice sijena,a desetog šestog išla roditi.
E,tko može bolje od moje kćeri?:cool2::icon_razz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh