• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakav je to plug?610-07 ???

B

bornakt

Guest
Kakav je to IMT-ov plug 610-07 koliko je to cola i da li ima tko takav plug i kako je zadovoljan sa njim, i u cemu je razlika izmedu tog i 756 12" IMt pluga,
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
to je malo prevelik plug za tebe..

kolko se sjećam, kupio si ursusa 360, a ovaj plug ti je 14 cola, pa mislim da nebude usro baš bezbrižno vukao taj plug...
bolje 2x12 i ideš pjevajući..
 
B

bornakt

Guest
Jep imam ursonju c-360 pa kak sad 14 cola mjerio sam ga i istih je dimenzija kao i 756 sve isto a sta cu mu ja morat ce ursonja to vuc nema mu druge :) sam sad i nije jasno kak je to 14 cola ???jel ima kakv katalog tih IMT plugova??
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
jebiga, ja sam tražio na google i našao da je 610-07 14 cola plug, a neznam, možda je samo naljepnica stavljena ako je plug sređivan...

ajd stavi slike pluga i pričekaj nekoga malo stručnijeg, ja sam ti tek laik... :lol:
 
B

bornakt

Guest
pa sad si me zbunio mislim da su to samo noviji plugovi neznam trazim po netu ali nisam bas nista nasao trebao bi mi neki katalog da vidim kje su dimenzije 14 cola a kolike 12 cola pluga ?? to naravno 610-07 ali cuo sam da je navodno i to 610 oznaka za 14 cola ali ????
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
IMT FOP 610-14 je 14 cola,a ovaj nije 14...

Ako znaš mjerit pravilno colažu onda znaš koliko je koji plug cola..
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Dobar plug, 12 coli je, takav isti imam i ja. Usro ga vuče ko od šale, sam ja pokido povišenja i pera :blackeye

Koliko sam vidio, punac ima isto 12cola imt 756 al je daska dugačija s tupljim kutem i dosta teže se vuče nego ovaj.

Jel ti ovakvog oblika daska?


Dubina je ova, a procijeni sam po prvoj slici koliko je od špica lemeša do nosača crtala


Crtala mi se nesviđaju, moja su i poderana ali moram ih dosta podić ako hoću kukuruzovinu zaarat, jer ovak mi kupi ispred njih jer su manja.
 
B

bornakt

Guest
je moj je isti takav sam sta nisam dobio prednje crtalo,i ima ove plasticne sta se nalaze iznad daske vidim da ti to ni nemas na zadnjem,znaci to ursus vuce dobro, a nadam se da ce i nas,samo vidim da si ti lemese mjenjao izgledaju mi dosta dobri u odnosu na dasku?


znam kako se mjeri colaza pluga zato sam i rekao da je dimenzijski kao i 12" imt 756....
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Lemeše sam kupio nove 120kn komad u PŽ, tzv. samooštreći al jok. Uglavnom više ih nenosim kod kovača, zadnji put iskovo i smotam ga a on uzme 100-150kn za 2 komada kovanje.. Malo ga liznem brusilicom odozdo svake jeseni i gas.
 
Na vrh